Firma Baza firm ZAKŁAD STOLARSKI DREWWIN

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

ZAKŁAD STOLARSKI DREWWIN - Poznań

Dane teleadresowe
ul. Grunwaldzka...
Zobacz pełne dane
Grunwaldzka 189
60-173 Poznań
woj. wielkopolskie

e-mail: primador@wp.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

Zakład Stolarski DREWWIN jest przedsiębiorstwem prywatnym istniejącym od 20 lat, położonym w miejscowości Biskupiec na Pojezierzu Brodnickim. Produkujemy drzwi drewniane sosnowe i dębowe.

Drewno jest surowcem naturalnym nie znajdującym równych sobie odpowiedników pod względem elegancji i walorów użytkowych wśród wyrobów wykonanych z innych materiałów. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty spełniły Państwa oczekiwania. Wierzymy, że drzwi drewniane stworzą w Państwa domach niepowtarzalny, ciepły klimat i jednocześnie przysporzą Waszemu otoczeniu szyku i elegancji.

Oferujemy Państwu drzwi zewnętrzne i drzwi wewnętrzne o standardowych rozmiarach, a także drzwi o nietypowych wielkościach, wykonane na konkretne zamówienie. Na wykonane przez nas drzwi oferujemy usługę profesjonalnego montażu.

Drzwi drewniane wykonane z drewna dobrego gatunku, np: dębu czy sosny będą z pewnością służyć Państwu przez wiele lat. Poza walorami estetycznymi drzwi z litego drewna mają swoje niezaprzeczalne atuty, do których należy zaliczyć:

        - precyzję wykonania: drewno musi być klejone, gdyż gwarantuje to stabilność drzwi i to, że nie będą się paczyć,
        - drzwi wykonane z drewna są wytrzymałe,
        - dobrze izolują termicznie i akustycznie,
        - drzwi zabezpieczane są impregnatami przed działaniem czynników zewnętrznych,
        - dla uzyskania efektów kolorystycznych lakierowane są emalią chemoutwardzalną lub farbą akrylową.

Drzwi winny zapewnić dobrą izolację od świata pozostawionego po ich zewnętrznej stronie. Drzwi to nasza ochrona przed kurzem, hałasem i natrętnym wzrokiem sąsiadów czy przechodniów. Niech jednak izolują nas ze smakiem, niech dodadzą uroku naszemu domowi czy mieszkaniu. Zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii naszych drzwi na naszej stronie internetowej www.drewinn.com.

Szczegółowe informacje o naszej ofercie uzyskają Państwo poprzez konsultacje z naszym poznańskim przedstawicielem. Konsultacje (w tym dojazd do klienta w granicach Wielkopolski) są bezpłatne. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie, nawet jeśli mieszkają Państwo z dala od Poznania. Prosimy o kontakt z nami w celu uzgodnienia szczegółów.

 

Adresy e-mail dla poszczególnych placówek firmy:

Biskupiec:  drewwin@wp.pl
Poznań, Głogowska:  drzwi24@gmail.com
Poznań, Grunwaldzka:  primador@wp.pl


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj dziewiąty znak kodu qMHzSJW9cl 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.