Firma Baza firm ZAMEK REDA - POKOJE I MIESZKANIA

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

ZAMEK REDA - POKOJE I MIESZKANIA - Reda

Dane teleadresowe
ul. Ul. Podleśna...
Zobacz pełne dane
Ul. Podleśna 47
84-240 Reda
woj. pomorskie

www: www.zamek-reda.pl
e-mail: pokoje@zamek-reda.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

 

Zamek Reda położony jest w mieście Reda, zwanym sercem Małego Trójmiasta przy drodze krajowej Gdynia ? Hel w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Z widokiem na zatokę Gdańską. Zamek znajduje się w obszarze Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, na granicy z Powiatem Puckim , w pradolinie rzeki Redy charakteryzującej się bezkresem łąk i rozlewisk rzecznych prowadzących bezpośrednio do Zatoki Gdańskiej. Jest to obszar szczególnie chroniony ze względu na liczne ujęcia wody oraz rezerwat ptaków. Idealne miejsce do wypoczynku połączonego z uprawianie sportów takich jak wędrówki piesze, wędkarstwo, kolarstwo przełajowe oraz parolotniarstwo.

 

Dogodna lokalizacja w pobliżu Trójmiasta sprawia, iż jest to idealne miejsce dla rodzin czasowo przebywających w trójmieście, jak również Przedstawicieli Firm realizujących swoje zadania na terenie Trójmiasta i Półwyspu Helskiego oraz turystów.

 

Obiekt jest wyposażony w 30 lokali o wysokim standardzie jedno, dwu i trzypokojowych z aneksami kuchennymi wyposażonymi w sprzęt AGD (kuchenki i lodówki ewentualnie pralki na życzenie klienta przy wynajmie długo terminowym).

 

Oferujemy wynajem mieszkań i pokoi w Redzie oraz w Gdyni.

 

Mieszkania bezczynszowe od 450 do 900 zł 1,2,3 pokojowe, komfortowe, wyposażone, TV sat, internet

 

Umowy krótko i długoterminowe.

 

Specjalne upusty dla firm, wystawiamy faktury VAT,

 

Mieszkania służbowe dla np.: przedstawicieli handlowych, kooperatorów itp.

 

W przypadku chęci wynajęcia mieszkania prosimy o kontakt telefoniczny.

 

Branże

Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj piąty znak kodu Jrk8CJkzei 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.