Firma Baza firm ZATONIE MŁODZIEŻOWY OŚRODEK ZDROWEGO ŻYCIA

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

ZATONIE MŁODZIEŻOWY OŚRODEK ZDROWEGO ŻYCIA - Złocieniec

Dane teleadresowe
ul. Zatonie...
Zobacz pełne dane
Zatonie 1
78-520 Złocieniec
woj. zachodniopomorskie

fax: +48 94 344 71 58
Zobacz numer telefonu
www: www.centrum-zatonie.pl
e-mail: biuro@centrum-zatonie.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

Szanowni Państwo!

W samym sercu Pojezierza Zachodniopomorskiego, w dorzeczu Parsęty i Drawy ? zaliczanych do najczystszych rzek w Polsce ? leży Pojezierze Drawskie. Ten przepiękny i absolutnie dziewiczy region naszego kraju urzeka scenerią licznych jezior, lasów i łąk. Ciche i nastrojowe zatoczki, schowane za półwyspami głęboko wrzynającymi się w taflę jeziora, długie i wąskie zatoki oraz duże i owalne, strome urwiska brzegowe zamykają w swoim obrębie błękit wód Lubiego. Roztaczająca się ze szczytu klifów malownicza panorama przemawia ciszą i pięknem natury. To właśnie tu, nad samym Lubiem, jako śródleśna enklawa znajduje się Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowe ?Zatonie?.

Nasz ośrodek przyciąga amatorów sportów wodnych i aktywnego wypoczynku na łonie natury. Dysponujemy własnym nabrzeżem z piaszczystą plażą i molo ? w okresie wakacyjnym znajduje się ona pod stałym nadzorem wykwalifikowanych ratowników. Posiadamy również wypożyczalnię sprzętu wodnego (wioślarsko-żeglarskiego). Udostępniamy m.in. kajaki, kanu, łódki, żaglówki jedno- i dwumasztową. Daje to okazję do przemierzania rozległej tafli jeziornej i poznawania nieregularnej linii brzegowej i romantycznych zatoczek.

Dodatkowych wrażeń dostarcza wpływająca do jeziora rzeka Drawa. To za jej sprawą z plaży naszego ośrodka można poznać cześć spływu malowniczym szlakiem kajakowym im. ks. Kardynała Karola Wojtyły. ?Zatonie? zachęca też do wędrówek pieszych i rowerowych.

Proponujemy Państwu odpoczynek w otoczeniu pięknej przyrody, ze zdrowym odżywianiem w naszej stołówce i delektowaniem się kojącą ciszą. Nie prowadzimy dyskotek, nasz ośrodek wolny jest od dymu tytoniowego i alkoholu, a korzystanie z naszych usług uwarunkowane jest zachowaniem trzeźwości i spokoju jako wyrazu szacunku dla innych gości. Czyste powietrze i rekreacja nad wodą sprawią, że zregenerują Państwo siły, odzyskają witalność i wrócą do domu zrelaksowani i zadowoleni. Bo ?Zatonie? po prostu daje wytchnienie.

 


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj szósty znak kodu 1W22K6Rjqo 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.