Firma Baza firm ZESPÓŁ MUSIC DANCE

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

ZESPÓŁ MUSIC DANCE - Oleśnica

Dane teleadresowe
ul. Mikołaja Reja...
Zobacz pełne dane
Mikołaja Reja 4a /10
56-400 Oleśnica
woj. dolnośląskie

www: www.musicdance.com.pl
e-mail: arekbryn@wp.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

Zespół "Music Dance"

Profesjonalna Oprawa Muzyczna

Uświetnimy naszą muzyką:
- Wesela
- Dancingi
- Studniówki
- Bale
- Plenery
- Karaoke

O zespole

Jesteśmy zespołem muzycznym, który podchodzi do pracy z prawdziwą pasją. Nie wszyscy mają takie szczęście jak my dlatego jak zabieramy się do pracy to bardzo poważnie i dopinamy wszystko w każdym szczególe.

Bardzo szanujemy naszych klientów i uważamy, że jesteśmy dla ludzi i nie gramy schematycznie ( 4 kawałki i 15 min przerwy) wprowadzamy ludzi w stan upojenia muzycznego tak aby utrzymać klimat dobrej zabawy a zarazem swobodnej atmosfery. Dodatkowo wprowadzając różne zabawy tak aby urozmaicić i dodać smaczku.

Trudno jest zaprezentować repertuar  bo tak naprawdę ile ludzi tyle gustów i z tym się nie dyskutuje tylko szanuje, bo dzięki temu świat się rozwija. My udostępniamy nagrania nie ze studia nagrań tylko tak jak gramy naprawdę gdyż są to nagrania z prowadzonych przez nas imprez. Ponadto można nas posłuchać na żywo w każdą niedzielę w  jednym z Oleśnickich klubów.

Wielu naszych klientów pyta o alkohol:
Wszystko jest dla ludzi w odpowiednim miejscu i czasie, my w pracy nie pijemy ( poza pracą okazjonalnie)

Marian - Klawiszowiec  Akordeonista

Posiada wieloletnie doświadczenie  zbudowane na mocnych  podstawach szkół muzycznych, oraz wiedzę, której nie można nabyć w żadnych szkołach i kursach , mianowicie jest to wiedza polegająca na doświadczeniu zawodowym w branży muzycznej jako wodzirej. Szybko nawiązuję kontakt z gośćmi i widać ze robi to  ogromną radością i łatwością.

Arek - Klawiszowiec  wokal  +  gitara

Od najmłodszych lat męczył pianino i cały czas kształcił się w tym kierunku. Pomimo swojego młodego wieku wygrał kilka festiwali grając w różnych zespołach bardzo zróżnicowany repertuar również własne kompozycje.

Jako absolwent szkoły teatralnej zabawą i muzyką potrafi  tak  rozgrzać ludzi, że ciężko jest zakończyć imprezę o czasie

Więcej informacji o naszym zespole mogą Państwo uzyskać na naszej stronie internetowej www.musicdance.com.pl

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj pierwszy znak kodu yFJVSmKv1b 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.