Zrzeszamy tysiące przedsiębiorców, którzy sprzedają sobie towary oraz świadczą usługi stosując we wzajemnych rozliczeniach wirtualną walutę, zwaną umownie złotówką barterową. Jej wartość jest równa wartości realnej złotówki.

Jako uczestnik platformy możesz stosować przy transakcjach kupna i sprzedaży bardzo elastyczną formę rozliczeń. Transakcje mogą być realizowane w całości w walucie barterowej, tylko w gotówce lub w systemie mieszanym. Dzięki takiej elastyczności uzyskasz znaczącą przewagę nad konkurentami, którzy nie są uczestnikami platformy.

  • bezpłatne konto przez 3 miesiące
  • 5 000 zł barterowych na zakupy
  • rejestracja w 1 minutę
  • oszczędzasz gotówkę poprawiając w ten sposób płynność finansową swojej firmy,
  • zyskujesz darmową reklamę - Twoje oferty kupna i sprzedaży zostaną automatycznie przesłane do wszystkich potencjalnie zainteresowanych uczestników platformy,
  • zwiększasz obroty - przyjmowanie zapłaty lub jej części w złotówkach barterowych zwiększa atrakcyjność Twojej oferty,
  • pozbywasz się zapasów magazynowych i angażujesz wolne moce produkcyjne, a za uzyskane środki barterowe kupujesz od innych uczestników platformy potrzebne Ci towary i usługi.
  • uzyskujesz darmową pożyczkę barterową, która poprawia sytuację finansową Twojej firmy.
 

Z naszego rozwiązania korzystają obecnie tysiące firm reprezentujących najważniejsze segmenty rynku. Jednak tylko Ty możesz ocenić, czy rozwiązanie, które Ci oferujemy, odpowiada potrzebom Twojej firmy.

Oferujemy Ci BEZPŁATNY OKRES PRÓBNY

Zarejestruj się bezpłatnie i korzystaj z serwisu całkowicie za darmo przez okres 3 miesięcy. Jeśli w trakcie trwania tego okresu nie będziesz zadowolony z uzyskanych efektów, możesz bezpłatnie i bezwarunkowo zrezygnować z uczestnictwa.

Nie zwlekaj z decyzją i już dziś zarejestruj się jako nowy uczestnik platformy.

zarejestruj się
 

Czy zastanawiałeś się nad tym, w jaki sposób możesz skutecznie sprzedać swoje towary i usługi?

Skorzystaj z nowoczesnego rozwiązania, jakim jest platforma eurobarter.pl. Jako jej uczestnik sam będziesz decydował, w jaki sposób mają rozliczać się z Tobą klienci.

Dzięki temu, że część lub całość należności przyjmujesz w wirtualnej walucie, Twoi kontrahenci oszczędzają gotówkę, a Ty nie musisz obniżać cen, aby móc sprostać konkurencji ze strony innych firm.

Za uzyskane środki barterowe możesz kupić od innych uczestników platformy potrzebne Ci towary i usługi.

 

Czy chciałbyś kupować na naprawdę korzystnych warunkach i zaoszczędzić gotówkę?

Możesz to zrobić za pośrednictwem platformy eurobarter.pl. Zostań uczestnikiem platformy i płać za zakupy wirtualną walutą barterową. Dzięki temu zaoszczędzisz tak bardzo potrzebną Ci gotówkę

Złotówki barterowe możesz uzyskać poprzez sprzedanie innym uczestnikom platformy swoich towarów i usług za wirtualną walutę. Innymi słowy "płacisz tym, co masz".

Dodatkowo możemy Ci przyznać darmową pożyczkę w wysokości 5.000 zł barterowych.