Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Pomysł na biznes: Kamizelki szyte na miarę [WIDEO]

Pomysł na biznes: Kamizelki szyte na miarę

 

Kamizelki idealnie dopasowane do potrzeb klienta - to pomysł na biznes Anety Jakubiak-Brzezińskiej, właścicielki marki Mr.OddVest. Firma stworzyła specjalny konfigurator online, który pozwala samemu zaprojektować wymarzony model kamizelki.

- Na rynku nie ma drugiej takiej usługi - mówi właścicielka. - Oferujemy produkt premium, tworzony ręcznie, z najwyższej jakości tkanin, które sprowadzamy z Włoch - dodaje. Kamizelki są szyte pod Warszawą w małej pracowni krawieckiej. W ciągu pierwszych 12 miesięcy ich sprzedaż wzrosła ośmiokrotnie. Zobacz nowy odcinek programu "Pomysł na biznes”.krawiectwo, kamizelski, oddvest, jakubiak-brzezińska, ubrania szyte na miarę
Czytaj także
Polecane galerie
Marcin
2018-04-09 19:30
Dobrze wiedzieć, że w Polsce są ludzie z inwencją twórczą :D Najlepszy pomysł na biznes to stworzenie czegoś czego jeszcze nie ma, a nie ciągle bicie sie z konkurencją na ceny i nie tylko... U mnie pomysły w głowie rodzą się gdy oglądam kanały na YT typu sukces pl . Warto sobie oglądać co mówią ludzie, którzy sami odnieśli duży sukces w życiu i swoim przykładem nie tylko inspirują innych ale też podsuwają świetne pomysły na biznes :)
hrabia piotr
2018-04-08 17:05
Niestety, pan model, nie jest premium. Nawet nie jest prawidłowo ubrany, nie mówiąc o tatuażach. To raczej root fashion.
Ewa
2018-04-08 17:03
a czemu nie ma dla kobiet...ja też lubię ładne kamizelki
Pokaż wszystkie komentarze (6)