Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Pomysł na biznes: Kamizelki szyte na miarę [WIDEO]

Pomysł na biznes: Kamizelki szyte na miarę

 

Kamizelki idealnie dopasowane do potrzeb klienta - to pomysł na biznes Anety Jakubiak-Brzezińskiej, właścicielki marki Mr.OddVest. Firma stworzyła specjalny konfigurator online, który pozwala samemu zaprojektować wymarzony model kamizelki.

- Na rynku nie ma drugiej takiej usługi - mówi właścicielka. - Oferujemy produkt premium, tworzony ręcznie, z najwyższej jakości tkanin, które sprowadzamy z Włoch - dodaje. Kamizelki są szyte pod Warszawą w małej pracowni krawieckiej. W ciągu pierwszych 12 miesięcy ich sprzedaż wzrosła ośmiokrotnie. Zobacz nowy odcinek programu "Pomysł na biznes”.krawiectwo, kamizelski, oddvest, jakubiak-brzezińska, ubrania szyte na miarę
Czytaj także
Polecane galerie
ZuzaS
2018-05-14 11:55
Każdy pomysł na biznes jest dobry jeśli odpowiednio wcześniej przygotuje się na niego rynek i konsumentów ;)
Jak
to zrobić? Uświadamiając grupie docelowej ich potrzeby. Albo inaczej.
Potrzeby są znane i oczywiste, trzeba jednak przedstawić korzyści
naszego rozwiązania i rozpalić w innych pożądanie tego konkretnego
rozwiązania!
Lubisz ciekawostki i przydatne informacje związane z marketingiem i reklamą? Zapraszamy na stronę i bloga agencji reklamowej Tech-Media!
Marcin
2018-04-09 19:30
Dobrze wiedzieć, że w Polsce są ludzie z inwencją twórczą :D Najlepszy pomysł na biznes to stworzenie czegoś czego jeszcze nie ma, a nie ciągle bicie sie z konkurencją na ceny i nie tylko... U mnie pomysły w głowie rodzą się gdy oglądam kanały na YT typu sukces pl . Warto sobie oglądać co mówią ludzie, którzy sami odnieśli duży sukces w życiu i swoim przykładem nie tylko inspirują innych ale też podsuwają świetne pomysły na biznes :)
hrabia piotr
2018-04-08 17:05
Niestety, pan model, nie jest premium. Nawet nie jest prawidłowo ubrany, nie mówiąc o tatuażach. To raczej root fashion.
Pokaż wszystkie komentarze (7)