Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Pomysł na biznes: Rowery pod wymiar

Pomysł na biznes: Rowery pod wymiar

 

 

Spersonalizowane rowery na miarę - to pomysł na biznes Gawła Aleksandrowicza, właściciela warszawskiej "Pracowni Endemit". Rowerami i rzemiosłem pasjonował się od zawsze. Umiejętności podszkolił w trakcie studiów w London Metropolitan University. Dziś w prowadzeniu własnego biznesu pomaga mu przyjaciel Tomasz Kalisz.

- Budujemy rowery od A do Z. Nie spotkamy nigdzie drugiego takiego samego modelu - podkreśla Aleksandrowicz. - Kluczowym elementem naszej działalności jest budowanie ram pod wymiar, na indywidualne zamówienie. Najwyższej jakości stal do produkcji sprowadzamy z Włoch lub Wielkiej Brytanii - dodaje.

Firma działa od 2015 roku. Co powstaje w praskim warsztacie? Rowery wyprawowe, miejskie czy hybrydy. Czas oczekiwania na zamówienie - od dwóch do czterech tygodni. Zamówienia realizowano dla klientów z Wielkiej Brytanii.

Dodatkowo młodzi rzemieślnicy prowadzą serwis rowerowy. Dzięki inwestycji w profesjonalny sprzęt pomagają innym przedsiębiorcom. - Zajmujemy się niszowym fachem. Tego typu rzemiosło uprawia w Polsce tylko osób - dodaje Gaweł Aleksandrowicz.

Zobacz nowy odcinek programu "Pomysł na biznes".

Prowadzisz ciekawą działalność gospodarczą? Napisz: mieszko.rozpedowski@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Czytaj także
Polecane galerie