Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Pomysł na biznes: Szale i koce prosto z Nepalu

Pomysł na biznes: Szale i koce prosto z Nepalu

 - Najbardziej intensywny sprzedażowo czas to jesień i zima, a szczególnie okres przedświąteczny - podkreśla założycielka. Fot. money.pl
- Najbardziej intensywny sprzedażowo czas to jesień i zima, a szczególnie okres przedświąteczny - podkreśla założycielka.

Ciepłe szale i koce produkowane u podnóża Himalajów - to pomysł na biznes Anny Kluczyk, założycielki marki "Nepalove". Jej firma sprowadza i sprzedaje wysokiej jakości produkty z Nepalu. Właścicielka współpracuje z lokalnymi rzemieślnikami i wspiera szkołę, od której zaczęła się jej przygoda z wolontariatem. Przygoda, która przerodziła się we własną działalność. Zobacz nowy odcinek programu "Pomysł na biznes".

 

 


Firma Anny Kluczyk oferuje koce i szale. Produkty występują w wielu kolorach i są wykonane z różnych materiałów - kaszmir, bawełna, kozia wełna. Wszystko jest przyjemne w dotyku, lekkie i ciepłe. Ceny? Od 100 zł do 230 zł za szal.

- Ważną częścią tej działalności jest pomoc szkole w Nepalu, wiejskiej szkole w górach, w której byłam wolontariuszką - podkreśla Anna Kluczyk. 5 proc. od każdego produktu jest przeznaczane na rozwój, rozbudowę i doposażenie tej placówki.

Pomysł na biznes: Nocna niania. Nowa usługa w Polsce

Skąd pomysł na taki biznes? - Z miłości do gór. Pojechałam w Himalaje na trekking i wtedy rozpoczęłam wolontariat w Nepalu - wspomina właścicielka. Tam poznała lokalnych przedsiębiorców, z którymi nawiązała współpracę. Firma powstała w 2016 roku. Koszt inwestycji wyniósł ok. 13 tys. zł.

Pomysł na biznes: Auto do drzemek i relaksu

Biznes cieszy się coraz większym zainteresowaniem. - Najbardziej intensywny sprzedażowo czas to jesień i zima, a szczególnie okres przedświąteczny - podkreśla założycielka. Jej plany na przyszłość to rozpoczęcie sprzedaży zagranicznej.

Prowadzisz ciekawą działalność gospodarczą? Napisz do nas: pomyslnabiznes@grupawp.pl

Czytaj także
Polecane galerie
Miś
2018-11-05 15:11
Fajna niunia, ogrzałbym ją.
proste nie?
2018-11-05 10:22
jak się ma kwadratową twarz to nie powinno się jej podkreślać, likwidując szyję przy pomocy zawijasa z koca
Zsc
2018-11-04 22:10
Na miejscu najlepsze szaliki można kupić za 1500 rupii (około 50zł). Hurtem pewnie można uzyskać lepsze ceny.
Sensowny biznes.
Pokaż wszystkie komentarze (7)