Notowania

wiadomości
16.04.2017 06:08

Pomysł na biznes: Żywność ekologiczna

Sklep ze zdrową żywnością powstał w Rzuchowej koło Tarnowa. Prowadzi go stowarzyszenie Stowarzyszenie GRUPA ODROLNIKA. W sezonie za pośrednictwem witryny www.paczkaodrolnika.pl można zamówić ok. 200 ekologicznych produktów. Dostarczane są przez kurierów w całej Polsce

Podziel się
Dodaj komentarz

- Zajmujemy się sprzedażą żywności wysokiej jakości, głównie tej ekologicznej – opowiada Jan Czaja, jeden z twórców strony www.paczkaodrolnika.pl.

Sklep ze zdrowym jedzeniem powstał w Rzuchowej koło Tarnowa. Prowadzi go Stowarzyszenie GRUPA ODROLNIKA. W sezonie za pośrednictwem witryny www.paczkaodrolnika.pl można zamówić ok. 200 ekologicznych produktów. Dostarczane są przez kurierów w całej Polsce.

- Klient może zlecić nam produkcję żywności, owoców i warzyw, dokładnie tych, którymi jest zainteresowany – mówi Jan Czaja.

- Od jednego rolnika można zamówić marchewkę, od drugiego ziemniaki – zachęca Barbara Zych.

Firma zatrudnia zaledwie cztery osoby, ale współpracuje z nią 20 rolników. Wszyscy produkują żywność ekologiczną, która jest certyfikowana i wielokrotnie kontrolowana, czy przy jej produkcji nie są używane środki chemiczne. I choć jest bardzo dobrej jakości, producenci mieli poważny problem z jej zbytem. Biznes rozkwitł dopiero wtedy, gdy stowarzyszenie otworzyło sklep internetowy.

[

]( https://ad.doubleclick.net/ddm/trackclk/N499402.110317WP.PL/B11066268.149409789;dc_trk_aid=320380578;dc_trk_cid=79866406;dc_lat=;dc_rdid=;tag_for_child_directed_treatment= )

Dziś zamówień jest znacznie więcej, niż produktów, które rolnicy są w stanie wyhodować na swoich polach.

Jak dużo pieniędzy trzeba było zainwestować, by otworzyć internetowy sklep? Co jest największym problemem w tym biznesie? Zobaczcie kolejny odcinek programu – Pomysł na Biznes.

Tagi: wiadomości, pomysł na biznes, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska, msp
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
16-04-2017

zbyszek57Pic na wodę fotomontaż ,jak tak ładne owoce i warzywa mogły urosnąć bez nawozów i srodków ochrony roślin .

16-04-2017

MałgorzataOczywiście, że to bujda. W mojej miejscowości jest farma ekologiczna z której podobno warzywa kupuje firma HIPP produkująca obiadki dla dzieci od 5 … Czytaj całość

16-04-2017

Artur..Ta zdrowa żywność to jest wielka bujda to jest ogłupianie naiwnych. W Polsce na ryneczkach, bazarkach i w małych kramach jest sprzedawana zdrowa … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (43)