Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
upc
01.06.2016 19:20

Fundusz właściciela UPC zainwestował w polski startup. Dzięki niemu zapłacisz mniej za prąd

Liberty Global Ventures - fundusz inwestycyjny do której należy UPC Polska, zainwestował w polski startup - spółkę Ecoisme. Firma stworzyła specjalny system, który pozwala zaoszczędzić energię w domu.

Podziel się
Dodaj komentarz
((mat.prasowe))

Stworzony przez twórców firmy Ecoisme system czujników, mierzy nadprogramowe zużycie energii, generowanej przez domową elektronikę, dostarczając informacje na ten temat w formie prostych alertów wprost na smartfon użytkownika. Wymiernym skutkiem działania Ecoisme jest nie tylko obniżenie rachunków za prąd, ale także ostrzeganie przed potencjalnym zagrożeniem (np. gdy pozostawimy podłączone do gniazdka żelazko). Twórcy biznesu są w trakcie realizacji pierwszych zamówień na produkt, pozyskanych za pośrednictwem portalu crowdfundingowego Indiegogo. Ecoisme ma swoją siedzibę w Krakowie.

Działania Liberty Global Ventures na rzecz startupów obejmują – obok inwestycji finansowej – także pomoc merytoryczną i wsparcie firm w budowaniu sieci kontaktów biznesowych. Liberty Global Ventures jest także partnerem organizowanego przez UPC Biznes w Polsce programu dla przedsiębiorców – THINK BIG.

Tagi: upc, pomysł na biznes, msp
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz