Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
ewakuacja
29.09.2020 17:25

Ewakuowano pracowników sortowni śmieci po wykryciu niebezpiecznej substancji

Pracownicy zakładu, w którym segregowane śmieci w Osnowie pod Chełmnem (woj. kujawsko-pomorskie), musieli zostać ewakuowani. Powodem była niebezpieczna substancja, którą zatrudnieni znaleźli w jednym z worków.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Unsplash.com)
Ewakuacja pracowników w sortowni śmieci (zdj. ilustracyjne). (Fot: Bas Emmen)

O ewakuacji pracowników, która miała miejsce w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Osnowie pod Chełmnem, informuje "Czas Chełmna". Jak podaje internetowy tygodnik w jednym z worków na śmieci znaleziono niebezpieczną substancję. Był to środek do ochrony roślin.

Podczas sortowania odpadów żrąca ciecz wydostała się na zewnątrz. Jej opary spowodowały, że pracownicy źle się poczuli. Zatrudnionym przy linii segregującej zaczęły dokuczać duszności i kaszel.

- Mamy swoje wewnętrzne procedury na wypadek takich sytuacji - mówi Monika Wiśniewska-Hennig, zarządzająca Zakładem Zagospodarowania Odpadów w Osnowie, cytowana przez "Czas Chełmna".

Wiśniewska-Hennig wyjaśniła, że pracowników ewakuowano na zewnątrz, a samą halę wywietrzono. Rozmówczyni tygodnika podkreśliła, że nikomu nic się nie stało.

Zobacz: Beger o skutkach "piątki dla zwierząt": będą sznury w stodołach i samobójstwa

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
29-09-2020

DomNieudolność Rządu PiS zrobiła z Polski kraj biedny i w dodatku brudny. Straszne i cały czas wmawiają Polakom że jest ok

30-09-2020

!!!!!!!!!!!!!!!!!i takie coś było posłem? aż ty ...!

09-10-2020

TomekPolska smietnikiem Europy . Kolejny sukces PiS

Rozwiń komentarze (3)