Trwa ładowanie...
bEIFdknF
Notowania
Przejdź na

Firmy się buntują. Rzecznik MŚP mówi, jak je uspokoić

- Szybko uzupełnić tarcze o branżę najmocniej dotknięte kryzysem oraz powrócić do planu wychodzenia z pandemii z listopada - to zdaniem Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców sposób na to, by uspokoić nastroje wśród przedsiębiorców. Co jeśli nie ma pieniędzy na rozszerzenie pomocy? - Jeśli nie mamy pieniędzy na wypłacanie rekompensat, to nie zamykajmy biznesów - twierdzi Adam Abramowicz w programie "Money. To się liczy". Nie chciał jednak zabierać głosu na temat pozwów, które wiele branż szykuje przeciwko Skarbowi Państwa. - Nie może być tak, że przedsiębiorcy czują się, że państwo jest dla nich opresyjny - mówi Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców.

14-01-2021
0
0
9
Podziel się
Komentarze (9)
zobacz więcej komentarzy (9)
bEIFdknR
KOMENTARZE
(9)
Doradca NFG
9 miesięcy temu
Witajcie! Jestem Doradcą Online Kaczmarski Group. Chętnie odpowiem na wszelkie Wasze pytania odnośnie pierwszego w Polsce eFaktoringu: Narodowego Funduszu Gwarancyjnego. Jest to 100% on-line finansowanie bieżącej działalności mikroprzedsiębiorców. Pytania możecie zostawiać w komentarzach pod wpisem. Pozdrawiam Monika Doradca NFG
Marek
9 miesięcy temu
A jak mają się nie buntować, skoro brakuje pieniędzy nawet i na opłacenie faktur?
miienic
9 miesięcy temu
Proponuje teraz 10 miesięcy bez płacy dla rządu i wrócimy do stołu.
bEIFdkoj
nie pójde
9 miesięcy temu
do mordowni choćby mi doplacali
robol
9 miesięcy temu
Przedsiębiorcy się nie "czują" - państwo PiS jest opresyjne, każdy to widzi i czuje. Szybko idzie tam gdzie była komuna, i skończy jak komuna, byle jak najprędzej!