Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Kolejna wersja Płatnika

Wersję 7.01.001 nagraną na nośnik CD-ROM zainteresowani otrzymają w jednostkach ZUS w pierwszej połowie listopada br.

Podziel się
Dodaj komentarz

*30 października br. ZUS udostępnił kolejną wersję PŁATNIKA. Pliki z najnowszym programem można pobrać ze stron internetowych zakładu. *

Wersję 7.01.001 nagraną na nośnik CD-ROM zainteresowani otrzymają także w jednostkach ZUS w pierwszej połowie listopada br.

*POBIERZ: *program PŁATNIK
Jak poinformował ZUS, nowy PŁATNIK powstał w celu zapewnienia realizacji wymogów wynikających z rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 23 października 2007 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie określenia wzorów zgłoszeń do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego, imiennych raportów miesięcznych i imiennych raportów miesięcznych korygujących, zgłoszeń płatnika, deklaracji rozliczeniowych i deklaracji rozliczeniowych korygujących oraz innych dokumentów a także umożliwienia obsługi certyfikatów kwalifikowanych wydawanych przez Kwalifikowane Centra Certyfikacji działające obecnie na rynku polskim.

Od 31 października br. w ZUS przyjmowane będą dokumenty ubezpieczeniowe przygotowane zarówno w wersji 6.04.001A programu PŁATNIK, jak i nowej wersji - 7.01.001.

Tagi: płatnik, wiadomości, kadry, baza wiedzy, prawo, msp, czołówki, zarzadzanie
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz