Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Masz pytania o tarczę antykryzysową? Eksperci rozwieją wątpliwości

Prowadzisz firmę i gubisz się w gąszczu przepisów antykryzysowych? Skontaktuj się z nami. Eksperci z różnych dziedzin odpowiedzą zupełnie bezpłatnie na pytania. Na money.pl będziemy publikować podpowiedzi pisane razem z inicjatywą EksperciPomagaja.

Podziel się
Dodaj komentarz
(money.pl)
Tarcza antykryzysowa jest niezrozumiała? Eksperci pomogą przez nią przebrnąć

Pytania możecie zadawać przez platformę Dziejesie.wp.pl

Od trzech miesięcy firmy działają w zupełnie nowych dla siebie okolicznościach. Okazało się, że z dnia na dzień wszystko wokół nas może się wywrócić do góry nogami i przygotowane wcześniej plany, strategie, lista zamówień na wiele miesięcy do przodu, stają się niepotrzebną makulaturą.

Jeszcze zimą tego roku przedsiębiorcy nie musieli wiedzieć, czym jest świadczenie postojowe, nie gubili się w gąszczu tarcz antykryzysowych i nie potrzebowali mikropożyczki w wysokości 5 tys. zł. To wszystko się jednak zmieniło.

Aby choć trochę pomóc przedsiębiorcom, money.pl we współpracy z inicjatywą EksperciPomagaja.pl, odpowie na wasze pytania. W każdym tygodniu będziemy publikować informacje na najciekawsze kwestie związane z koronakryzysem. Wątpliwości prawne, zarządcze czy hrowe rozwieją wybitni eksperci.

Obejrzyj: Tarcza 4.0. Przymusowy urlop bez zgody pracownika. "Rozsądne rozwiązanie"

Bezpłatne porady są bardzo ważne w czasie, gdy mali przedsiębiorcy liczą każda złotówkę i często nie mogą sobie pozwolić na opłacenie konsultacji z prawnikiem czy księgowym, a przecież od tego może zależeć ich przetrwanie. W obecnych warunkach szczególnie trudno im konkurować z koncernami, które nie dość, że mają więcej wolnych środków finansowych, to jeszcze zatrudniają sztaby prawników, marketingowców i informatyków reagujących na bieżąco na zmieniające się makro otoczenie.

Zawieszenie spłaty rat kredytu na 3 miesiące ma pomóc w przetrwaniu trudnego czasu
Zmiany w tarczy antykryzysowej. "Dajemy prawo zawieszenia kredytu na 3 miesiące"

Zapraszamy więc wszystkich mikro i małych przedsiębiorców do korzystania z platformy EksperciPomagaja.pl.

Jak to działa? Eksperci z różnych obszarów rejestrują propozycje pomocy. Porady są bezpłatne, ale zachęcamy do dokonania darowizny na wskazany cel. Wielu pomagających wskazało publiczne zbiórki środków na walkę ze skutkami COVID-19.

Przedsiębiorców zapraszamy do zadania pytań w obszarach:

Prawa pracy
• Prawa spółek
• ZUS
• Kwestii związanych z tarczami finansową i antykryzysową
• Podatkami
• Sprawami HR i kadr

Dzięki wspólnym działaniom jesteśmy w stanie jeszcze skuteczniej docierać do potrzebujących pomocy.

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
25-05-2020

Polak drugiego sortuPISOBOLSZEWIO, CZY WIECIE COŚ O URZĘDASACH Z POWIATÓW, KTÓRZY ROBIĄ POMIARY POWIERZCHNI DACHÓW W KAŻDYM GOSPODARSTWIE W CELU OKREŚLENIA NOWEGO PODATKU … Czytaj całość

26-05-2020

hansKiedy szesnastki dla górników? Na basen mi brakuje

25-05-2020

Polak drugiego sortuNIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ CHWILI KIEDY TO ROZUMNY NARÓD ROZPRAWI SIĘ Z KULAWYM BANDYTĄ W SPOSÓB PODOBNY JAK UCZYNILI TO RUMUNI 25 GRUDNIA 1989 ROKU ZE … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (8)