Trwa ładowanie...
bEiksXjF

Notowania

Przejdź na

Minister apeluje: koniec z obostrzeniami. "To obciążenie dla polskich rodzin"

- Mamy bardzo dobrą sytuację epidemiczną, trzeba luzować obostrzenia i otworzyć wszystkie firmy, bo jeszcze nie są otwarte dyskoteki czy kluby. Luzowanie jest niezbędne. Szybko idą szczepienia, mamy wiele osób uodpornionych naturalnie, więc utrzymywanie zamknięcia biznesu spowoduje straty dla gospodarki. Polacy nie chcą płacić za lockdown, to koszt ok. miliarda dziennie. Każda 4-osobowa rodzina będzie musiała za to zapłacić ok. 25 tys. zł. Przedłużanie nadmiernych obostrzeń to kolejne obciążenia dla polskich rodzin - mówił w programie "Money. To się liczy" Adam Abramowicz, rzecznik małych i średnich przedsiębiorców.

08-06-2021
Tagi:
biznes, odmrożenie, mtsl, gospodarka, lockdown, rzecznik mśp, msp, video
258 reakcji
5
4
249
Podziel się
Komentarze (249)
zobacz więcej komentarzy (249)
bEiksXjR
KOMENTARZE
(249)
;_;
7 dni temu
Idźcie i korzystajcie, bo już takiego lata nie będzie
Justa
1 tyg. temu
Juz to raz słyszeliśmy przed jednymi wyborami.. Wirus w odwrocie po wyborach ups jednak kagance na r... Teraz wybory przyspieszone na wiosnę więc spoko do wiosny nam poluzuja łańcuchy
ano...
2 tyg. temu
Nikt nie rozlicza panstwa ,a co oni robia z nasza kasa i UNI .Roczna oplata moja i meza/zus ,opal,gmina podatek, prad/bez dochod. podatku ,vat-u / to do zap. 47.000 zl. , ja dostaje emer. po 43 latach /w tym25 lat zus/ to 21.280 zl. rocznie./Dorabiam i pracuje z mezem na utrzymanie i inne ogromne na dzis wydatki np. remonty, ,samochody ,paliwo itd./.
bEiksXkj
gospodarz
2 tyg. temu
czas na pandemie głodu
ngjgthgthgtj
2 tyg. temu
JAK CI ZAPŁACE TO W PAPCIE NIE TRAFISZ
...
Następna strona