Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Minister apeluje: koniec z obostrzeniami. "To obciążenie dla polskich rodzin"

- Mamy bardzo dobrą sytuację epidemiczną, trzeba luzować obostrzenia i otworzyć wszystkie firmy, bo jeszcze nie są otwarte dyskoteki czy kluby. Luzowanie jest niezbędne. Szybko idą szczepienia, mamy wiele osób uodpornionych naturalnie, więc utrzymywanie zamknięcia biznesu spowoduje straty dla gospodarki. Polacy nie chcą płacić za lockdown, to koszt ok. miliarda dziennie. Każda 4-osobowa rodzina będzie musiała za to zapłacić ok. 25 tys. zł. Przedłużanie nadmiernych obostrzeń to kolejne obciążenia dla polskich rodzin - mówił w programie "Money. To się liczy" Adam Abramowicz, rzecznik małych i średnich przedsiębiorców.

08-06-2021
Tagi:
gospodarka, biznes, odmrożenie, msp, video, rzecznik mśp, lockdown
0
0
249
Podziel się
Komentarze (249)
zobacz więcej komentarzy (249)
KOMENTARZE
(249)
Elżbieta45
8 miesięcy temu
Ja bardzo się cieszę, że obostrzenia nie wpłynęły na moją pracę - mogłam i dalej mogę ją wykonywać. Pracuję jako technik farmaceuta po ukończeniu Studium Pracowników Społecznych i Medycznych.
;_;
rok temu
Idźcie i korzystajcie, bo już takiego lata nie będzie
Justa
rok temu
Juz to raz słyszeliśmy przed jednymi wyborami.. Wirus w odwrocie po wyborach ups jednak kagance na r... Teraz wybory przyspieszone na wiosnę więc spoko do wiosny nam poluzuja łańcuchy
ano...
rok temu
Nikt nie rozlicza panstwa ,a co oni robia z nasza kasa i UNI .Roczna oplata moja i meza/zus ,opal,gmina podatek, prad/bez dochod. podatku ,vat-u / to do zap. 47.000 zl. , ja dostaje emer. po 43 latach /w tym25 lat zus/ to 21.280 zl. rocznie./Dorabiam i pracuje z mezem na utrzymanie i inne ogromne na dzis wydatki np. remonty, ,samochody ,paliwo itd./.
gospodarz
rok temu
czas na pandemie głodu
...
Następna strona