Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
podatki
23.07.2018 16:22

Split payment w praktyce. Ministerstwo Finansów będzie szkolić przedsiębiorców

W środę 25 lipca odbędzie się webinarium o stosowaniu mechanizmu podzielonej płatności. Specjaliści wyjaśnią kwestie praktyczne związane ze split payment. Spotkanie poprowadzi Sebastian Ogórek - zastępca redaktora naczelnego portalu Money.pl

Podziel się
Dodaj komentarz
(Stanislaw Kowalczuk/East News)
Webinarium organizuje Ministerstwo Finansów

W środę 25 lipca odbędzie się webinarium o stosowaniu mechanizmu podzielonej płatności. Specjaliści wyjaśnią kwestie praktyczne związane ze split payment. Spotkanie poprowadzi Sebastian Ogórek, zastępca redaktora naczelnego portalu Money.pl

Webinarium organizuje Ministerstwo Finansów. Szkolenie kierowane jest przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy mogą używać mechanizmu podzielonej płatności (MPP) do płatności za towary lub usługi. Zainteresuje również osoby, które chcą poznać działanie mechanizmu.

Eksperci skupią się na wyjaśnieniu praktycznych kwestii związanych z MPP. Odpowiedzą m. in. na pytania: co to jest MPP, na czym polega i kogo dotyczy. Wyjaśnią też zasady i skutki stosowania mechanizmu. Również dla tych, którzy za jego pomocą otrzymują zapłatę za dostarczone towary i usługi.

Oglądaj też: Split payment. Zysk dla budżetu, ogromne koszty dla firm

Oprócz ekspertów MF, w webinarium wezmą udział przedstawiciele partnerów kampanii "Bezpieczna transakcja", tj.: Związku Banków Polskich, Krajowej Izby Gospodarczej, ZIPSEE Cyfrowa Polska, BCC i Konfederacji Lewiatan. Moderatorem webinarium będzie zastępca redaktora naczelnego portalu Money.pl Sebastian Ogórek.

Webinarium będzie miało charakter otwarty. Można je śledzić na żywo od 9:30 w środę na portalu money.pl oraz na stronie Ministerstwa Finansów.

* Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl *

Tagi: podatki, split payment, wiadomości, gospodarka, baza wiedzy, gospodarka polska, najważniejsze, msp, czołówki
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
23-07-2018

AnnaProwadze dzialalnosc. Nie place ta metoda i nie mam zamiaru. Moi kontrahenci nie placa mi ta metoda i nie maja zamiaru. Nie potrzeba szkolen. My … Czytaj całość

23-07-2018

nasza szkapaW praktyce to prymitywne złodziejstwo a w teorii sukces. A po tym sukcesie dalej będzie mało. Kto zakończy to pasmo sukcesów ?

24-07-2018

ASU nas to jest póki co martwe, firmy od których spływają do nas płatności z tego nie korzystają, więc i my nie tracimy czasu.

Rozwiń komentarze (5)