Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
zus
25.11.2015 16:56

Tłumy przedsiębiorców w ZUS. Wielka akcja na półmetku

Tydzień Przedsiębiorcy organizowany przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych na półmetku. Z organizowanych warsztatów i seminariów korzystają w każdym oddziale dziesiątki właścicieli firm.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Jacek Bereźnicki)

W tym roku mogą dowiedzieć się między innymi o nowych rozwiązaniach technologicznych ułatwiających relacje zakładu z klientami, ale nie tylko - powiedział rzecznik siedleckiego oddziału ZUS Piotr Olewiński.

Wśród nich wymienił program Interaktywny Płatnik Plus wspomagający szybkie i bezbłędne wypełnienie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych, a także bezpłatną Platformę Usług Elektronicznych ZUS poprzez którą już od nowego roku przedsiębiorcy będą mogli wysyłać i otrzymywać zwolnienia lekarskie w formie elektronicznej.

To jedno z rozwiązań na które najbardziej liczą przedsiębiorcy, bo powinno zaoszczędzić ich czas. Jak mówią reporterowi IAR dotychczas przy zdawaniu zwolnień w wersji papierowej niejednokrotnie trzeba było odstać swoje w kolejce. Teraz ma się to zmienić. To jedno z rozwiązań na które najbardziej liczą przedsiębiorcy, bo powinno zaoszczędzić ich czas.

Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS potrwa do piątku.

Tagi: zus, wiadomości, gospodarka, podatki, baza wiedzy, gospodarka polska, najważniejsze, msp, czołówki
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz