Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
zporr
12.06.2006 12:15

20 tysięcy złotych na uruchomienie firmy

Pomoc merytoryczną i finansową na założenie własnej firmy otrzymają młodzi ludzie, którzy wezmą udział w szkoleniach "Wrocławskiej Szkoły Przedsiębiorczości dla Starterów". W projekcie mogą wziąć udział, jeżeli nie są zarejestrowani jako bezrobotni i nie ukończyli 25 lat.

Podziel się
Dodaj komentarz

Pomoc merytoryczną i finansową na założenie własnej firmy otrzymać mogą młodzi ludzie, którzy wezmą udział w szkoleniach "Wrocławskiej Szkoły Przedsiębiorczości dla Starterów". W projekcie mogą wziąć udział, jeżeli nie są zarejestrowani jako bezrobotni i nie ukończyli 25 lat.

Projekt składa się z czterech części. W części szkoleniowej uczestnik dowie się, jak założyć własną firmę (określenie własnego potencjału, formy prawne prowadzenia działalności gospodarczej, cele i budowa biznesplanu, warsztaty poświęcone procedurze rejestracji firmy), jak prowadzić skuteczny marketing oraz zarządzać personelem oraz rozliczać się z fiskusem. W ramach finansowanego ze środków unijnych szkolenia uczestnicy będą też mieli możliwość skorzystania z 16 godzin usług doradczych.
_ W ramach szkoły przedsiębiorczości istnieje możliwość przygotowania biznesplanu i wniosku o wsparcie finansowe na rozwój firmy - do 200.000 zł. _
Trzydziestu wybranych uczestników, którzy przedstawią najciekawsze projekty na własną firmę otrzyma też bezzwrotną dotację w wysokości do 20 tysięcy złotych. W ramach wsparcia pomostowego młodym przedsiębiorcom zostanie też sfinansowana składka ZUS za pierwszych 6 miesięcy prowadzonej działalności (z możliwością przedłużenia do roku).
Ostatnia część projektu to wsparcie informacyjne. Informacje potrzebne do prowadzenia firmyznajdą się na stronie internetowej.

Tagi: zporr, wiadomości, zarządzanie, kapitał, msp, zarzadzanie
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz