Startupy w Pałacu GLOBALNIE to trzecie już wydarzenie z cyklu #StartupyWPałacu organizowane przez kancelarię prezydenta i fundację Startup Poland. Tym razem skierowane do przedsiębiorców , którzy chcą ze swoimi projektami wyjść na rynek globalny.

Cel jest jeden - pomóc startupom pokazać swoje produkty inwestorom, a także stworzyć okazję do nawiązania relacji biznesowych. 4 października przedstawiciele branży będą gośćmi u prezydenta Andrzeja Dudy.

Chętnych było wielu. Z ponad stu nadesłanych zgłoszeń wyłoniono zwycięskie projekty m.in. z sektora energetyki, sztucznej inteligencji, rozwiązań materiałowych, telemedycyny, elektromobilności, nowoczesnej edukacji, blockchain (zawierania, rozliczania i zapisywania transakcji finansowych) czy FinTech (usług finansowych realizowanych za pośrednictwem Internetu).

Oto one, zobaczcie, czym chcą zawojować świat.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
Student
2017-09-23 20:58
A jak zaproponować biznesmenom 2 pomysły wyrobów i wzorów użytkowych, których sam nie zamierzam produkować bo wcale nie chcę być rzemieślnikiem ani przemysłowcem ?
...........
2017-09-16 12:46
Od 27 lat nic poza likwidowaniem potencjalu gospodarczego (np. cemi, stocznie, elwro itp) sie nie wydarzylo. tzw. parki technologiczne i innowacyjność to zaklinanie rzeczywistości.
mimio
2017-09-14 14:21
Problem w tym iz najwazniejsze jest stworzenie warunkow do rozwoju i nie przeszkadzanie przez politykow w rozwoju a tego u nas brak. Wynalzki nigdy sie beda tworzyc na zasadzie - zaloz firme i caly miesiac czytaj przepisy ktore birokracja i politycy wiecznie zmieniaja. Wynalazca to ktos kto pracuje glowa i nie mozna mu zaklocac procesu tworczego wiecznym bombardowaniem go przepisami, nakazami czy zajazami, zusami, biurokracja itd itd. Elon Musk i Tesla by niczego nie stworzyla gdyby miala to robic w PL gdyz gdyby chciala budowac ' Hyperloop ' to by u nas urzednik nie wiedzial czy w przepisach jest takie cos, jakie wydac zezwolenia, geodeci by kombinowali, urtzednicy by wymyslali caly rok , zus by chcial jakies skladki , miliony stempli, miliony norm zeby moc rure w ziemie wkopac, lata czekania zeby urzad patentowy sie zastanowil, urzednicy skarbowi by juz weszyli czy moze rure trzeba opodatkowac sanepidy i inne itd ....a w USA wyznaczyl cel i to zbudowal bo gdyby to u nas robil to by nigdy nic nie zrobil..
Pokaż wszystkie komentarze (28)