Notowania

mśp
15-06-2018 (19:22)

Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców. "Zobaczymy co się z tego wykluje"

Przedsiębiorcy zauważają potrzebę posiadania urzędu, który będzie ich reprezentować w bezpośredniej konfrontacji z administracją państwową. Stąd pomysł na powołanie Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców. Ma być on pomocą w rozmowach z rządem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(WP)

Przedsiębiorcy widzą potrzebę posiadania urzędu, który będzie ich reprezentować w bezpośredniej konfrontacji z administracją państwową. Stąd pomysł na powołanie Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców. Ma być on pomocą w rozmowach z rządem.

- Będą konsultowane z nim projekty ustaw dotyczące przedsiębiorczości. Będzie mógł interweniować w imieniu przedsiębiorców. Będzie mógł ich reprezentować przed organami administracji państwowej i samorządowej - mówił w programie "Money. To się liczy" wiceprezydent wykonawczy Pracodawców RP Marek Kowalski.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: mśp, rzecznik, wiadomości, wideo, gospodarka, baza wiedzy, prawo, gospodarka polska, najważniejsze, msp, czołówki
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
16-06-2018

ParanojaInteresy prywatnych przedsiębiorstw reprezentują ich organizacje . Niech rząd rozmawia z nimi a nie z rzecznikiem który będzie urzędnikiem pisowskim … Czytaj całość

15-06-2018

VggheŚmiać sięczy płakać. PiS okłamuje wszystkich. To jest parodia państwa i prawa.

15-06-2018

żadne ha haUtopić rzeczniaka , bo to jest neutralizator postępu w relacjach prawidłowych . Fucha tego co to w/w to jest ANESTEZJOLOGIA społeczna . Co to znaczy ? … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (10)