Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Tarcza antykryzysowa. Mucha: podpis prezydenta niezwłocznie, gdy ustawa trafi na biurko

Specustawa dotycząca tarczy antykryzysowej musi przejść jeszcze przez parlament, jednak wiemy, że prezydent podpisze ją niezwłocznie, gdy trafi na jego biurko. - To ogromna ulga dla przedsiębiorców, samozatrudnionych, mikro, małych i średnich przedsiębiorców, ale zwłaszcza mikro-przedsiębiorcy skorzystają na tym rozwiązaniu - powiedział Paweł Mucha, wiceszef Kancelarii Prezydenta RP. - Prezydent troszcząc się o sytuację polskiej rodziny zgłaszał też postulat rozszerzenia zasiłku rodzinnego. To ma znaczenie i dla funkcjonowania rodzin, ale także z perspektywy gospodarczej. Do tego zwolnienia ze składek ZUS-u, które obejmą mikro-przedsiębiorców. Prezydent był także inicjatorem akcji w sprawie KRUS-u, to nowe elementy tarczy antykryzysowej - dodał. Podkreślił, że głównym celem tarczy antykryzysowej jest ochrona miejsc pracy.

0
0
85
Podziel się
Komentarze (85)
zobacz więcej komentarzy (85)
KOMENTARZE
(85)
JaToJA
3 lata temu
Prezydent zawsze niezwłocznie podpisywał wszystko co trafiło na jego biurko. Żadna to nowość !
tragikomedia ...
3 lata temu
I podpisał , bzdury dla pisciemnoty . Że też takie zakały rządzą tak wielkim krajem,nękanym od wieków przez obce zabory a teraz wewnętrznych zaborców święconych klerem.
nmnr
3 lata temu
30 złotych lat skończyło się. To mówi wielu obserwatorów i ekonomistów. PiS musi zmniejszyć program 500 plus. Jednak wiedzą cynicy, ze mają poparcie wsród prostych ludzi. PiS zrobił najgorsze co można było. Nie zabezpieczył Polski przed kryzysem. Dyktator Jarosław kazał rozdawać jałmużny tylko dla glosów wyborczych. MON kupił za ogromne miliardy system patriot! Po co na taką skalę? To niewybaczalne. A 2 miliardy na propagandę w TVP a nie na onkologię, od lat niedofinansowaną, to już podłosć. To co zrobił setkom tysięcy chorych A.Duda to grzech najcięższy. W zasadzie Jarosław. Niech wyjdzie do chorych i przemówi a nie chowa się cynicznie w ławie sejmowej. A ile wydali na węgiel od Putina? Ile milionów z karygodnie wyciętych naszych puszcz i lasów dali Rydzykowi? Ile sprzeniewierzył Minister Sprawiedliwosci, ile dali Macierewiczowi? Będzie nędza jak w stanie wijennym. Oby nie... Chiny wypusciły wirusa, ale zabezpieczenie finansowe mają ogromne. Polska ma dziurę budżetową jak nigdy.
Duduś
3 lata temu
Oczywiście że podpisze Przecież to jego funkcja. Podpisywać.
Nolan
3 lata temu
wsystko podpisze. spokojnie. bez czytania. w nocy mu trzeba to dac do podpisu. a przy okazji kamera TVP bedzie akurat stala i i juz lans
...
Następna strona