Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Carolina Garcia Gomez nową prezes IKEA Retail w Polsce

Carolina Garcia Gomez nową prezes IKEA Retail w Polsce

IKEA Retail w Polsce z nową prezes Fot. Ikea
IKEA Retail w Polsce z nową prezes

Carolina Garcia Gomez została nową prezes zarządu IKEA Retail w Polsce. Z firmą związana jest od 2005 r. Zaczynała w sklepie IKEA w Barakaldo w rodzinnej Hiszpanii. Doświadczenie zawodowe zdobywała również na rynkach słowackim, czeskim oraz węgierskim.

Carolina Garcia Gomez ostatnio pracowała jako wiceprezes IKEA Retail w Japonii. Z wykształcenia jest inżynierem, ukończyła także studia Master of Business Administration w IESE Business School. Ma 42 lata.

- Jestem bardzo szczęśliwa, że dołączam do zespołu IKEA na tak dynamicznie rozwijającym się rynku, gdzie świetne wyniki biznesowe idą w parze ze zrównoważonym rozwojem. Polska to wyjątkowy kraj dla IKEA, współpraca sięga lat 60. Budując na tej wspaniałej historii chcemy być jeszcze bliżej Polaków, pomagać im pięknie i wygodnie żyć, rozwijając nasz biznes w kierunku sprzedaży wielokanałowej, a także gospodarki obiegu zamkniętego. Bardzo się cieszę, że mogę mieć w tym swój udział – powiedziała Carolina Garcia Gomez.

Poprzednia prezes IKEA Retail Anna Pawlak-Kuliga we wrześniu br. stanęła na czele IKEA w Chinach.

Czytaj także: Idź na śmietnik i szukaj. Polacy potrafią wyrzucić meble warte tysiące

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Do końca 2019 Ikea wycofa jednorazowe produkty. W Polsce chce to zrobić nawet wcześniej


prezes, meble, ikea
Czytaj także
Polecane galerie
lorks
2018-10-04 08:40
może zrobi nową świeżość w PL, bo organizacja IKEA w PL i podejście ludzi tak mnie irytuje i tak nie lubię. może w końcu ktoś się odezwie na moją aplikację i dostanę swoją dolę - też mam studia za granicą, staż pracy w kilku krajach - w praktyce mógłbym w 2-3 lata pracy objąć prezesurę.
BARBARA
2018-10-03 20:22
A.kiedy Ikea w Szczecinie. Może nowa Pani Prezes spełni marzenia Szczecinian.
Aghii
2018-10-03 17:49
W Chinach nieźle!