Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
biznes
03.10.2018 17:10

Carolina Garcia Gomez nową prezes IKEA Retail w Polsce

Carolina Garcia Gomez została nową prezes zarządu IKEA Retail w Polsce. Z firmą związana jest od 2005 r. Zaczynała w sklepie IKEA w Barakaldo w rodzinnej Hiszpanii. Doświadczenie zawodowe zdobywała również na rynkach słowackim, czeskim oraz węgierskim.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Ikea)
IKEA Retail w Polsce z nową prezes

Carolina Garcia Gomez ostatnio pracowała jako wiceprezes IKEA Retail w Japonii. Z wykształcenia jest inżynierem, ukończyła także studia Master of Business Administration w IESE Business School. Ma 42 lata.

- Jestem bardzo szczęśliwa, że dołączam do zespołu IKEA na tak dynamicznie rozwijającym się rynku, gdzie świetne wyniki biznesowe idą w parze ze zrównoważonym rozwojem. Polska to wyjątkowy kraj dla IKEA, współpraca sięga lat 60. Budując na tej wspaniałej historii chcemy być jeszcze bliżej Polaków, pomagać im pięknie i wygodnie żyć, rozwijając nasz biznes w kierunku sprzedaży wielokanałowej, a także gospodarki obiegu zamkniętego. Bardzo się cieszę, że mogę mieć w tym swój udział – powiedziała Carolina Garcia Gomez.

Poprzednia prezes IKEA Retail Anna Pawlak-Kuliga we wrześniu br. stanęła na czele IKEA w Chinach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Do końca 2019 Ikea wycofa jednorazowe produkty. W Polsce chce to zrobić nawet wcześniej

Tagi: biznes, ikea, wiadomości, gospodarka, druki, baza wiedzy, zarządzanie, gospodarka polska, najważniejsze, msp, czołówki, zarzadzanie
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
04-10-2018

lorksmoże zrobi nową świeżość w PL, bo organizacja IKEA w PL i podejście ludzi tak mnie irytuje i tak nie lubię. może w końcu ktoś się odezwie na moją … Czytaj całość

03-10-2018

BARBARAA.kiedy Ikea w Szczecinie. Może nowa Pani Prezes spełni marzenia Szczecinian.

03-10-2018

AghiiW Chinach nieźle!

Rozwiń komentarze (3)