Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Centrum Przedsiębiorczości. W tym miejscu tworzy się polski biznes

Centrum Przedsiębiorczości. W tym miejscu tworzy się polski biznes

 

 

Punkt informacyjny w którym zarejestrujesz działalność, biurko lub pokój dla własnej firmy, szkolenia i spotkania z ekspertami – to część oferty Centrum Przedsiębiorczości Smolna, miejsca, w którym każdy początkujący przedsiębiorca może otrzymać wsparcie.

Przestrzenią zarządza m.st. Warszawa, które promuje tu polską przedsiębiorczość. – Można do nas skierować swoje pierwsze kroki w biznesie. Wystarczy sam pomysł na biznes – tłumaczy w #dzieńdobryWP Jan Krzyżanowski, koordynator Centrum Przedsiębiorczości Smolna.

Na jaką pomoc mogą tu liczyć przedsiębiorcy? - Nasza pomoc jest podzielona na dwie płaszczyzny. Pierwsza to wsparcie w ramach udzielania miejsca w inkubatorze przedsiębiorczości, korzystania z przestrzeni centrum czy wynajmu salek – wyjaśnia Jan Krzyżanowski. - Druga płaszczyzna to pomoc związana ze szkoleniami i warsztatami, które prowadzimy – dodaje.

WP
Czytaj także
Polecane galerie
IRATA4
2017-03-19 17:34
...wyciąganie kasy od graczy , prawdziwa sztuka od dawna jest w grach , gry takie jak Ico,Okami ,Sch of C ,Last of Us są dziełami i nikt im tego nie odbierze
ja
2017-03-18 19:48
Pomysły na biznes to rzecz powszechna, ale ich realizacja już nie. W naszych szkołach za mało stawia się na przedsiębiorczość i na finansową edukację. Produkuje się ,,niemyślących, mało twórczych pracowników". Do tego rozdawnictwo pieniędzy wzmaga brak inicjatywy. Słyszeliście o książce "Emreytura nie jest Ci potrzezbna"? Jest o zarządzaniu pieniędzmi, by ludzie mogli zobaczyć, że można budować majątki, pomimo niewysokich zarobków.
ewakuacja z polszy
2017-03-18 09:09
nie wieżcie w BAJKI o pomocy składałem projekt o dofinansowanie dla innowacyjnych firm w kielcach i mó projekt oczywiście nie otrzymał dofinansowania ale za to dostała cukiernia piekarnia zakład produkjący nowoczesne pudełka z kartonu !!!! \

paranoja i łapówkarstwo bez kasy w łape nie dostaniesz dofinansowania !!!!z dala o tych oszustów !!!!
strata czasu i pieniędzy lepiej samemu