Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
e-usługi
22.09.2009 08:54

Dostałeś dotacje? Możesz dostać reklamę

W konkursie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości można wygrać kampanię PR.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Lincolnrogers/Dreamstime.com)

Jeszcze przez tydzień Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości czeka na zgłoszenia przedsiębiorców w konkursach na innowacyjną e-usługę i technologię B2B. Firmy, które zdobyły unijną dotację na e-biznes teraz mają szansę na darmową kampanię PR dla swojego projektu.

W konkursie mogą brać udział przedsiębiorcy, którzy otrzymali dotację z UE na prowadzenie e-biznesu. Trzeba się jednak spieszyć, bo zgłoszenia konkursowe przyjmowane są tylko do 28 września.

Kto spełnia warunki?

Do konkursu na innowacyjną e-usługę zgłaszać się mogą przedsiębiorcy, którzy otrzymali dotację z UE na świadczenie usług za pośrednictwem internetu w ramach działania 8.1 Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej. Nagrodą główną w obu konkursach jest przeprowadzenie darmowej kampanii PR zwycięskich projektów, zrealizowaną przez niezależną agencję PR na zlecenie PARP.

Natomiast w konkursie PARP na innowacyjną technologię B2B mogą wziąć udział ci przedsiębiorcy, którzy otrzymali dofinansowanie na budowanie internetowej współpracy typu B2B, w ramach działania 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B. Nagrodą główną w obu konkursach jest przeprowadzenie darmowej kampanii PR zwycięskich projektów, zrealizowaną przez niezależną agencję PR na zlecenie PARP.

Co zrobić by wygrać?

Warunkiem udziału w konkursach jest udowodnienie w zgłoszeniu innowacyjność swojego pomysłu. Uczestnicy konkursu na innowacyjną e-usługę muszą pokazać oryginalność i niepowtarzalność projektu.

Natomiast przedsiębiorcy biorący udział w konkursie na innowacyjną technologię B2B powinni wykazać przewagę wdrażanego przez nich projektu pod względem technologicznym i organizacyjnym. - _ Chcemy pomóc tym przedsiębiorcom, którzy mają najbardziej oryginalne i innowacyjne pomysły na prowadzenie e-biznesu, ponieważ unikalny projekt ma największą szansę na sukces rynkowy _- mówi Monika Karwat-Bury, rzecznik prasowy PARP.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie internetowej PARP. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 20 października w Warszawie podczas Ogólnopolskiego forum e-biznesu.

Materiał przygotowany w oparciu o informacje Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Tagi: e-usługi, wiadomości, porady, druki, baza wiedzy, zarządzanie, msp, czołówki, zarzadzanie
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz