Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Dostałeś dotacje? Możesz dostać reklamę

0
Podziel się

W konkursie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości można wygrać kampanię PR.

Dostałeś dotacje? Możesz dostać reklamę
(Lincolnrogers/Dreamstime.com)
bErkLWXp

Jeszcze przez tydzień Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości czeka na zgłoszenia przedsiębiorców w konkursach na innowacyjną e-usługę i technologię B2B. Firmy, które zdobyły unijną dotację na e-biznes teraz mają szansę na darmową kampanię PR dla swojego projektu.

W konkursie mogą brać udział przedsiębiorcy, którzy otrzymali dotację z UE na prowadzenie e-biznesu. Trzeba się jednak spieszyć, bo zgłoszenia konkursowe przyjmowane są tylko do 28 września.

Kto spełnia warunki?

Do konkursu na innowacyjną e-usługę zgłaszać się mogą przedsiębiorcy, którzy otrzymali dotację z UE na świadczenie usług za pośrednictwem internetu w ramach działania 8.1 Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej. Nagrodą główną w obu konkursach jest przeprowadzenie darmowej kampanii PR zwycięskich projektów, zrealizowaną przez niezależną agencję PR na zlecenie PARP.

bErkLWXr

Natomiast w konkursie PARP na innowacyjną technologię B2B mogą wziąć udział ci przedsiębiorcy, którzy otrzymali dofinansowanie na budowanie internetowej współpracy typu B2B, w ramach działania 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B. Nagrodą główną w obu konkursach jest przeprowadzenie darmowej kampanii PR zwycięskich projektów, zrealizowaną przez niezależną agencję PR na zlecenie PARP.

Co zrobić by wygrać?

Warunkiem udziału w konkursach jest udowodnienie w zgłoszeniu innowacyjność swojego pomysłu. Uczestnicy konkursu na innowacyjną e-usługę muszą pokazać oryginalność i niepowtarzalność projektu.

Natomiast przedsiębiorcy biorący udział w konkursie na innowacyjną technologię B2B powinni wykazać przewagę wdrażanego przez nich projektu pod względem technologicznym i organizacyjnym. - _ Chcemy pomóc tym przedsiębiorcom, którzy mają najbardziej oryginalne i innowacyjne pomysły na prowadzenie e-biznesu, ponieważ unikalny projekt ma największą szansę na sukces rynkowy _- mówi Monika Karwat-Bury, rzecznik prasowy PARP.

bErkLWXx

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie internetowej PARP. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 20 października w Warszawie podczas Ogólnopolskiego forum e-biznesu.

Materiał przygotowany w oparciu o informacje Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

bErkLWXy
bErkLWXS
wiadomości
porady
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)