Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Geomarketing Forum. Jak optymalizować przychód z nowych placówek?

0
Podziel się:
Geomarketing Forum. Jak optymalizować przychód z nowych placówek?
(materiały prasowe Geomarketing Forum)

DataWise, WIGeoGIS, Esri Polska, PwC i Poczta Polska zostali partnerami II edycji konferencji Geomarketing Forum, jedynego w kraju wydarzenia poświęconego rozwiązaniom z zakresu geomarketingu i wykorzystania informacji przestrzennej.

Podczas Geomarketing Forum, które odbędzie się 28 października w warszawskim kinie Iluzjon, spotkają się dwie grupy: dostawcy rozwiązań i narzędzi geomarketingowych oraz klienci, którzy już korzystają lub chcieliby korzystać z tego typu instrumentów.

W trakcie konferencji zaprezentowane zostaną zagadnienia związane z: wpływem informacji geoprzestrzennych na rozwój biznesu, umiejętnym planowaniem kampanii reklamowych
i zarządzaniem działami sprzedaży, a także optymalizowaniem przychodów nowych placówek
i możliwościami zarabiania na klientach dzięki informacji przestrzennej.

- Zaangażowanie tak dużych graczy, jakimi są DataWise, WIGeoGIS, Esri Polska, PwC i Poczta Polska ogromnie nas cieszy, a jednocześnie świadczy, że tematyka związana z GIS i geomarketingiem zyskują na znaczeniu. Coraz więcej firm dostrzega, że narzędzia analityczne, które w połączeniu z mapą, informacjami o preferencjach klientów, miejscu ich pracy, przebywania i konkretnych potrzebach, umożliwiają wypłynięcie na szerokie wody biznesu – mówi Paweł Kacperek, organizator Geomarketing Forum.

W ramach poprzedniej edycji w wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele działów sprzedaży, branży retail, telekomów, agencji marketingowych, działów ekspansji i planowania, domy mediowe, a także sektor publiczny.

- Podobnie będzie w tym roku, bo swój udział potwierdziło już wielu dyrektorów marketingu
i działów sprzedaży, a także osoby odpowiedzialne za wybór nowych placówek handlowych
i analizę procesów biznesowych. Nie zabraknie również przedstawicieli administracji publicznej oraz środowisk naukowych - zaznacza Paweł Kacperek.

Organizatorem Geomarketing Forum jest Connected Life Communication Group, platforma komunikacji biznesowej, która dostarcza aktualne informacje rynkowe oraz zapewnia profesjonalną komunikację marketingową B2B, B2C i B2B2C. Poza Geomarketing Forum, Connected Life Communication Group przygotowuje takie wydarzenia jak: Navigation Trends, Connected Insurance, Connected Fleet, Connected Security, Connected Healthcare czy Connected City.

Szczegóły dotyczące Geomarketing Forum na stronie www.geomarketingforum.pl

wiadomości
gospodarka
druki
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)