Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
msp
20.11.2005 14:53

Kto wygrał konkurs Top Manager 2005?

Nagrodzono laureatów konkursu Top Manager 2005, zorganizowanego przez miesięcznik Manager Magazin i Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

Podziel się
Dodaj komentarz

Nagrody przyznano menedżerom spółek giełdowych, którzy w ostatnich 12 miesiącach w swoich sektorach osiągnęli największe sukcesy. W sektorze finansowym najlepszy okazał się Piotr Stępniak, prezes Getin Holding, w branży handlowo-usługowej – Dariusz Miłek, założyciel i prezes CCC, w sektorze produkcyjnym – Radosław Koelner, prezes rodzinnej firmy Koelner; w mediach, telekomunikacji i IT – Piotr Walter, prezes TVN.

– Przy wyborze laureatów brano pod uwagę przede wszystkim wzrost wartości rynkowej kierowanych przez nich spółek, ich ponadprzeciętną dynamikę przychodów i zysków, sukcesy osiągnięte przez nie w ostatnim roku. Szukaliśmy spółek, które nie boją się wyzwań, mają odwagę robić rzeczy wielkie – powiedział licznie zgromadzonym przedstawicielom najlepszych polskich firm Jan Bazyl Lipszyc, redaktor naczelny Manager Magazin i jeden z jurorów Konkursu.
Osiągnięcia menedżerów nagrodzonych w poszczególnych kategoriach podkreślali ich laudatorzy – znane postaci polskiego biznesu.

Tagi: msp, zarzadzanie
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz