Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Marketplanet OnePlace

0
Podziel się:
Marketplanet OnePlace

Artykuł sponsorowany

Od 13 lat Marketplanet wspiera rynek zakupowy w Polsce. Działania, które wdrażamy są ściśle dopasowane do wymogów naszych Klientów, a rosnące zapotrzebowanie i rozwój technologii są dla nas priorytetowym aspektem działań. Nasze osiągnięcia oraz umiejętności sprawiły, że staliśmy się liderem w produkcji i wdrażaniu rozwiązań IT w dziedzinie zakupów w regionie CEE. Marketplanet zajmuje się projektowaniem i utrzymywaniem rozwiązań klasy enterprise wspierających procesy wewnętrzne przedsiębiorstw.

W roku ubiegłym na obsługiwanych przez nas platformach zakupowych odbyło się ponad 200 tys. zdarzeń zakupowych na sumaryczną kwotę 25mld złotych.

Od początku istnienia Markeplanet dążyliśmy do stworzenia uniwersalnego "marketplace" - innowacyjnego rynku B2B, zrzeszającego dostawców oraz kupujących. Miejsca, gdzie obie strony będą budowały swój wizerunek oraz relacje biznesowe. Odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku jest najnowszy projekt – Marketplanet OnePlace.

OnePlace doczekało się swojej premiery w tym roku. Ma za zadanie sprostać oczekiwaniom zarówno kupujących, jak i dostawców. Kluczowym elementem jest optymalizacja procesów zakupowych i redukcja kosztów, jak i udostępnienie narzędzi do zwiększenia sprzedaży.

Marketplanet OnePlace daje możliwość współpracy z ponad 20 tys. firm z ponad 200 różnych branż. Jest źródłem skutecznej promocji oraz fundamentem wiarygodności i rzetelności partnerów biznesowych.

Naszymi Klientami jest 300 z TOP 500 największych firm w Polsce, między innymi: KGHM Polska Miedź, Orange Polska, Grupa Tauron, AmRest, Urząd Miasta w Warszawie, PGE Polska Grupa Energetyczna, Santander.

sponsorowane
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)