Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Michał Jaszczyk zmienia stanowisko. Będzie zarządzał całym PepsiCo Polska

1
Podziel się:

Firma PepsiCo mianowała Michała Jaszczyka dyrektorem generalnym i prezesem zarządu PepsiCo Polska. Objął stanowisko z dniem 1 czerwca 2018 r.

Przez ostatnie trzy lata Michał Jaszczyk zarządzał sprzedażą produktów z oferty PepsiCo Polska
Przez ostatnie trzy lata Michał Jaszczyk zarządzał sprzedażą produktów z oferty PepsiCo Polska (PepsiCo Polska)
bECsXKFx

Firma PepsiCo mianowała Michała Jaszczyka dyrektorem generalnym i prezesem zarządu PepsiCo Polska. Objął stanowisko z dniem 1 czerwca 2018 r.

Przez ostatnie trzy lata Michał Jaszczyk zarządzał sprzedażą produktów z oferty PepsiCo w Polsce. Od ponad dekady działa na polskim rynku FMCG, zajmując się poprawą efektywności w różnych organizacjach, w których pracował oraz konsekwentnie dostarczając znaczące wzrosty dochodów i zysków.

Pod jego przewodnictwem PepsiCo zrealizowało w Polsce szereg istotnych projektów i inicjatyw, m.in. z obszaru systemów sprzedaży, zarządzania przychodami, efektywności działań trade marketingowych oraz rozwoju marek spożywczych.

bECsXKFz

- Objęcie stanowiska jest dla mnie wyróżnieniem oraz wyzwaniem. Wierzę, że moje dotychczasowe doświadczenie pomoże mi w realizacji ambitnych planów firmy dotyczących polskiego rynku, który jest bardzo ważny dla PepsiCo. Mamy tutaj bardzo dobrą pozycję, dzięki udanej współpracy z klientami oraz naszym znanym markom słonych przekąsek i napojów, które lubią polscy konsumenci - powiedział Jaszczyk.

Michał Jaszczyk będzie raportował do Christophe'a Guillé, starszego wiceprezesa PepsiCo na Europę Centralną i Bałkany.

bECsXKGa
wiadomości
gospodarka
KOMENTARZE
(1)
Dawid
3 lata temu
Hahahaha w linku "będzie kontrolował całym PepsiCo" a w artykule, że chodzi o PepsiCo Poland. Taki mały klickbait