Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

MSP motorem gospodarki. Zarabiają najwięcej

0
Podziel się:

W Polsce działa ponad milion 700 tysięcy małych i średnich firm. Są one jedną z głównych sił napędowych naszej gospodarki.

MSP motorem gospodarki. Zarabiają najwięcej
(Shironosov/Dreamstime)

W Polsce działa ponad milion 700 tysięcy małych i średnich firm. Są one jedną z głównych sił napędowych naszej gospodarki. Mają największy udział w PKB, dają także największą liczbę miejsc pracy w Polsce.

We wrześniu w Katowicach odbędzie się III Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Celem spotkania ma być przekazanie informacji na temat aktualnych wyzwań, które stoją przed tym sektorem.

Przewodniczący Rady Programowej Kongresu Janusz Steinhoff podkreśla, że podczas wrześniowego spotkania zostaną poruszone kwestie związane z przedsiębiorczością w Unii Europejskiej, jak i szerzej - szczególnie w odniesieniu do krajów Wschodu.

W Kongresie weźmie w nim udział blisko 3 tysiące osób z 21 państw.

Czytaj więcej w Money.pl
Prezydent chce wsparcia dla małych i średnich firm Szczególną wartością dla polskiej gospodarki powinno być położenie nacisku na możliwość rozwoju małych i średnich firm - mówił minister w Kancelarii Prezydenta.
Oto najlepsze lokaty i nie tylko Rachunek oszczędnościowy, lokata overnight, a może zwykły depozyt? Sprawdziliśmy, gdzie najlepiej ulokować pieniądze firmy.
Ostatnie 100 mln zł dotacji na e-biznesy Aby umożliwić zdobycie dofinansowania mniej doświadczonym firmom, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego znacznie obniżyło wymagania. Zobacz, czy masz szansę na dotację.
msp
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)