Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Najlepszy pracodawca w UK. Oto wyniki badań

0
Podziel się:

Producent samochodów luksusowych Jaguar Land Rover jest najlepszym miejscem pracy w Wielkiej Brytanii, według badania przeprowadzonego dla agencji Bloomberg.

Najlepszy pracodawca w UK. Oto wyniki badań
(Jesse Nandra/flickr (CC BY 2.0))

Firma, zatrudniająca w Wielkiej Brytanii 25 tysięcy pracowników, zajęła pierwsze miejsce wśród 400 firm zatrudniających ponad 500 pracowników.

Badanie zostało przeprowadzone na próbie 15.000 pracowników. Pracownikom zadano 35 pytań na temat ich pracodawców i poproszono ich o pozytywną lub negatywną identyfikację innych firm z 23 sektorów.

- Jaguar Land Rover zdobył wysokie noty zarówno bezpośrednio [od pracowników], jak i pośrednio, co oznacza, że odbiór firmy od wewnątrz, jak i na zewnątrz jest bardzo dobry - powiedziała autorka raportu Charlotte Edney.

W badaniu brano pod uwagę m. in. atmosferę panującą w firmie, atrakcyjność wykonywanej pracy, możliwość dokształcania się i reputację firmy.

Na drugim miejscu na liście najatrakcyjniejszych miejsc pracy jest firma farmaceutyczna AstraZeneca, a na trzecim dom handlowy Harrods. Trzy pierwsze firmy na liście mają swoje siedziby w Wielkiej Brytanii.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)