Notowania

Przejdź na
maciej panek
15.10.2018 07:59

Nino o biznesie: Maciej Panek był strażnikiem i zbankrutował na giełdzie. Teraz ma auta na każdej ulicy

Maciej Panek to biznesmen, który postawił na carsharing w Polsce. Wiąże z tym bardzo duże nadzieje, choć biznes jest wciąż nierentowny. Jak to się stało, że wybrał akurat taką branżę, jak się w niej poruszać i wreszcie - kto płaci mandaty? Zaprasza Nino Dzhikiya.

Podziel się
Dodaj komentarz
(money.pl)

Skończył zawodówkę i został elektromonterem w kopalni. Później wziął się za inwestowanie. Po atakach terrorystycznych w USA stracił wszystkie środki. I dlatego zaczął wynajmować jedno z własnych aut. Od tego się zaczęło. Oto Maciej Panek, założyciel firmy Panek CarSharing. W nowym programie money.pl "Nino o biznesie" tłumaczy, jak działa jego biznes.

Maciej Panek to biznesmen, który postawił na wynajem aut. Wiąże z tym bardzo duże nadzieje, choć biznes jest wciąż nierentowny. Jak sam mówi, bez porażek nie da zbudować się trwałego biznesu, więc o swoich chętnie opowiada i wcale się ich nie wstydzi.

Po Warszawie jeździ już 300 hybrydowych aut jego firmy dostępnych w formule carsharingu. A w całej Polsce na wypożyczenie czeka ponad 2000 samochodów, z których korzysta 40 tysięcy klientów rocznie.

Kto płaci za mandaty, które złapią kierowcy? Kto odpowiada za zniszczone w wypadku auto? Jak prowadzić taki biznes? O tym opowiada sam Panek w rozmowie z Nino Dżikiją w programie "Nino o biznesie".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: maciej panek, wiadomości, gospodarka, druki, baza wiedzy, zarządzanie, najważniejsze, msp, czołówki, zarzadzanie
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
15-10-2018

BMFSwietny biznes , a ze nie jest rentowny ? Kto by sie przejmowal glupstwami !

15-10-2018

maliaMiła rozmowa. Bohater mówi co chce a pani "dziennikarka" ładnie sie uśmiecha. Gdyby jeszcze pani "dziennikarka" umiała ją dobrze poprowadzić byłoby … Czytaj całość

15-10-2018

Mi$Skorzystałem dwukrotnie z usług wypożyczalni Panek. Dwukrotnie zostałem potraktowany jak potencjalny naciągacz i kłopot. Nigdy więcej. Od tej pory … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (8)