Notowania

Nowość od PZU. Ubezpieczenia zdrowotne dla jedno- i dwuosobowych firm "Zdrowy Biznes"

PZU postanowiło zadbać o małych przedsiębiorców. Zakład zaoferował dostęp do prywatnej opieki medycznej "Zdrowy Biznes". W pakiecie dorzuca też usługę concierge, więc oprócz pomocy lekarskiej przedsiębiorcy będą mogli liczyć również np. na pomoc hydraulika.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PZU S.A.)

Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na ubezpieczenie "Zdrowy Biznes" będą mieli dostęp do prywatnej opieki medycznej w 1860 placówkach w 500 miastach w Polsce. Opieką zdrowotną objęci będą również ich małżonkowie, partnerzy i dzieci.

Opieka medyczna "Zdrowy Biznes" dostępna jest dla mikroprzedsiębiorców w dwóch pakietach – standard i komfort. W pakiecie standard klient będzie miał nieograniczony dostęp do lekarzy 16 specjalizacji i 49 rodzajów bezpłatnych badań diagnostycznych.

Szerszy wariant komfort zapewnia dostęp do lekarzy 25 specjalizacji i 162 rodzajów badań. Dodatkowo również szczepienia przeciwko grypie i tężcowi oraz dwie wizyty domowe rocznie.

Oba warianty ubezpieczenia zapewniają zabiegi ambulatoryjne, prowadzenie ciąży oraz 20 proc. zniżkę na zabiegi stomatologiczne.

Cena? Od 60 do 130 zł.

Zobacz również: * *Ceny usług medycznych w Polsce będą rosnąć

Jest jeszcze bonus. Kto zdecyduje się skorzystać z ubezpieczenia "Zdrowy Biznes", automatycznie zostanie członkiem Klubu PZU Pomoc w Życiu. Dzięki temu otrzyma usługę consierge, który wyręczy klienta i zorganizuję pomoc hydraulika, elektryka czy ślusarza w razie potrzeby, wynajmie i podstawi samochód zastępczy, zorganizuje pomoc tłumacza czy opiekę nad dziećmi.

Tagi: grupa pzu, wiadomości, gospodarka, druki, baza wiedzy, zarządzanie, gospodarka polska, najważniejsze, msp, czołówki, zarzadzanie
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
29-06-2017

Jurny chłopinaCzy w pakiecie jest Dama do towarzystwa -oczywiście odpłatnie-dziekuje .

30-06-2017

BARDZONA SZCZĘŚCIE ZREZYGNOWAŁEM Z USŁUG OSZUSTA ! URADOWANY

29-06-2017

GREGNic nowego, taka usługa jest dostępna u innych ubezpieczycieli już od dawna.

Rozwiń komentarze (8)