Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Nowość od PZU. Ubezpieczenia zdrowotne dla jedno- i dwuosobowych firm "Zdrowy Biznes"

Nowość od PZU. Ubezpieczenia zdrowotne dla jedno- i dwuosobowych firm "Zdrowy Biznes"

Fot. PZU S.A.

PZU postanowiło zadbać o małych przedsiębiorców. Zakład zaoferował dostęp do prywatnej opieki medycznej "Zdrowy Biznes". W pakiecie dorzuca też usługę concierge, więc oprócz pomocy lekarskiej przedsiębiorcy będą mogli liczyć również np. na pomoc hydraulika.

Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na ubezpieczenie "Zdrowy Biznes" będą mieli dostęp do prywatnej opieki medycznej w 1860 placówkach w 500 miastach w Polsce. Opieką zdrowotną objęci będą również ich małżonkowie, partnerzy i dzieci.

Opieka medyczna "Zdrowy Biznes" dostępna jest dla mikroprzedsiębiorców w dwóch pakietach – standard i komfort. W pakiecie standard klient będzie miał nieograniczony dostęp do lekarzy 16 specjalizacji i 49 rodzajów bezpłatnych badań diagnostycznych.

Szerszy wariant komfort zapewnia dostęp do lekarzy 25 specjalizacji i 162 rodzajów badań. Dodatkowo również szczepienia przeciwko grypie i tężcowi oraz dwie wizyty domowe rocznie.

Oba warianty ubezpieczenia zapewniają zabiegi ambulatoryjne, prowadzenie ciąży oraz 20 proc. zniżkę na zabiegi stomatologiczne.

Cena? Od 60 do 130 zł.

Zobacz również: Ceny usług medycznych w Polsce będą rosnąć


Jest jeszcze bonus. Kto zdecyduje się skorzystać z ubezpieczenia "Zdrowy Biznes", automatycznie zostanie członkiem Klubu PZU Pomoc w Życiu. Dzięki temu otrzyma usługę consierge, który wyręczy klienta i zorganizuję pomoc hydraulika, elektryka czy ślusarza w razie potrzeby, wynajmie i podstawi samochód zastępczy, zorganizuje pomoc tłumacza czy opiekę nad dziećmi.

Czytaj także
Polecane galerie
Tomek
2017-07-01 19:51
Tez mam w PZU oc/ac i chcialem zmienic na Warte. Pech chcial ze mialem kolizje nie z mojej winy i mialem przyjemnosc z Warta. Dodzwonic sie nie idzie , kompletny brak kompetencji , czekalem prawie miesiac na wyplate mimo tego , iz bylem poszkodowanym a malo z tego posiadali notatke z Policji.... Jednak wole placic wiecej i zostaje w PZU gdzie wyplacone pieniadze mialem na nastepny dzien po ogledzinach , 0 problemow , dodzwonilem sie bez problemow itp. Jesli chcecie przechodzic gehenne i czekac nawet 90dni na wyplate to powodzenia. Wszystkie te Linki srinki itp sa tyle samo warte.
aga
2017-07-01 19:35
tylko szkoda że PZU obcięło większość stawek i jednostek chorób w ubezpieczeniach grupowych, niech mi się tylko skończy umowa, to ''w nogi''
Lk
2017-07-01 08:09
A co z tym szarakiem pis zapomnial
Pokaż wszystkie komentarze (8)