Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
podatki
28.03.2006 10:25

Reforma podatkowa tuż tuż

Przygotowywana przez rząd reforma podatkowa zostanie przedstawiona zgodnie z planem, czyli do końca marca, ale jej prezentacja może przesunąć się na przyszły tydzień, zapowiada premier Kazimierz Marcinkiewicz. /ISB/

Podziel się
Dodaj komentarz

*Przygotowywana przez rząd reforma podatkowa zostanie przedstawiona zgodnie z planem, czyli do końca marca, ale jej prezentacja może przesunąć się na przyszły tydzień, zapowiada premier Kazimierz Marcinkiewicz. *
„Większość spraw jest już załatwiona. […] Przed nami jeszcze kilka drobnych decyzji i, rzeczywiście, zgodnie z naszym planem, do końca marca tę propozycję podamy” – twierdzi Marcinkiewicz.

Marcinkiewicz zapowiada Jeśli te ustawy wprowadzimy w życie i utrzymamy dobry budżet, niski deficyt budżetowy, to jestem przekonany, że wzrost gospodarczy przekroczy 5% – twierdzi premier.też, że rząd przygotuje nowa ustawę o finansach publicznych mniej więcej do połowy kwietnia. Natomiast do końca kwietnia ma być gotowa ustawa o swobodzie działalności gospodarczej.

W połowie marca Marcinkiewicz zdementował informacje podawane przez posłów PiS, że rząd zdecydował, iż w 2007 roku będą obowiązywać dwie stawki PIT zamiast obecnych trzech (19%, 30% i 40%). Powtórzył wówczas, że prace nad kształtem przyszłorocznych podatków wciąż trwają, a ich efekty zostaną zaprezentowane do końca marca, zgodnie z zapowiedziami.

Tagi: podatki, msp, zarzadzanie
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz