Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
forum
30.03.2006 10:18

Szansa rozwoju na rynkach zagranicznych

W dniach 31 maja – 2 czerwca 2006 roku we Wrocławiu odbędzie się XI edycja Międzynarodowego Forum Przedsiębiorców FUTURALLIA 2006.

Podziel się
Dodaj komentarz

W dniach 31 maja – 2 czerwca 2006 roku we Wrocławiu odbędzie się XI edycja Międzynarodowego Forum Przedsiębiorców FUTURALLIA 2006.

Po raz pierwszy tak duże wielobranżowe spotkanie sektora MSP Obecnie uczestnictwo w Forum zgłosiło prawie 300 przedsiębiorstw w tym ponad 90 z Polski.odbędzie się w Europie Środkowo-Wschodniej. Dotychczas organizatorzy zawarli 85 porozumień partnerskich z instytucjami w ponad 40 krajach, w tym z 7 organizacjami w Polsce. Są to głównie izby przemysłowo-handlowe, lokalne jednostki samorządowe oraz instytucje wspierające biznes, które mają dobre kontakty z lokalnymi przedsiębiorcami oraz bardzo często doświadczenie w organizacji misji gospodarczych.

*Formuła forum *

Forum opiera się na zorganizowanych indywidualnych spotkaniach biznesowych specjalnie opracowane oferty wszystkich uczestników są zamieszczone w katalogu udostępnionym w Internecie na 4 tygodnie przed Forum FUTURALLIA

Każdy uczestnik wybiera do 20 partnerów do rozmów biznesowych (spośród kilkuset firm z ponad 40 krajów świata).

Program „Futurallia Match-Making” kojarzy partnerów i tworzy indywidualnąUczestnicy mają zapewniony wpis do międzynarodowej bazy danych www.futurallia-online.com, pozwalającej kontynuować nawiązane kontakty
i poszukiwać nowych partnerów (bezpłatna subskrypcja na okres jednego roku). listę spotkań dla każdego uczestnika Forum - uczestnik ma w ten sposób zapewnioną organizację 12 półgodzinnych spotkań.
Istnieje również możliwość dodatkowych spotkań, ponieważ każdy uczestnik otrzymuje listę firm, które wyraziły chęć spotkania się z nim podczas Forum.

Przedsiębiorcy mogą nieodpłatnie korzystać z pomocy specjalistów ds. rozwoju przedsiębiorstw, radców prawnych i ekspertów finansowych, którzy mają za zadanie ułatwiać kontakty między firmami (Centrum Eksperckie).

Korzyści dla przedsiębiorców

Forum przeznaczone jest dla aktywnych przedsiębiorstw poważnie myślących
o podniesieniu swojej konkurencyjności na rynku krajowym i europejskim.

Udział w Forum, dzięki nawiązaniu bezpośrednich kontaktów z potencjalnymi partnerami zagranicznymi pozwala na:

  • promocję przedsiębiorstwa i nawiązanie szerokiej współpracy handlowej z zagranicznymi przedsiębiorstwami;
  • rozwinięcie nowych rynków eksportu;
  • wzmocnienie pozycji rynkowej;
  • zdobycie informacji na temat rynków międzynarodowych oraz nowych technologii.

Więcej niż targi

Ściśle zaplanowany czas spotkań pozwala uczestnikom osiągnąć maksymalne korzyści przy relatywnie niskich nakładach finansowych. Uczestnictwo w Forum FUTURALLIA, to szansa rozwoju na rynkach zagranicznych, oszczędność czasu oraz minimalizacja kosztów.

Tagi: forum, msp, zarzadzanie
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz