Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
firma
27.03.2012 09:00

Szkolenia dla przedsiębiorców z pełnym dofinansowaniem

Celem kursów jest przekazanie wiedzy oraz najlepszych doświadczeń związanych z wykorzystaniem technologii e-learningowej w biznesie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Shironosov/Dreamstime)

Trwa kolejna edycja stacjonarnych szkoleń na temat e-learningu w ramach projektu _ Akademia PARP _. W kursach uczestniczą specjaliści i trenerzy z firm sektora MŚP oraz pracownicy instytucji edukacyjnych. Osoby, które prowadzą szkolenia, uczą się jak realizować kursy w coraz popularniejszej formule on-line.

W projekcie _ Akademia PARP _ dla branży szkoleniowej do tej pory wzięło udział łącznie ponad 700 osób. Celem kursów jest przekazanie wiedzy oraz najlepszych doświadczeń związanych z wykorzystaniem technologii e-learningowej w biznesie.

W trakcie szkoleń uczestnicy uzyskują najważniejsze informacje dotyczące wdrażania optymalnych rozwiązań e-learningowych, przy użyciu najnowocześniejszych i najpopularniejszych narzędzi na rynku. Nabyte umiejętności mogą wykorzystywać do rozwoju kadr wewnątrz własnej organizacji, a pracownicy firm szkoleniowych rozszerzyć własną ofertę edukacyjną.

Do głównych tematów poruszanych podczas szkoleń należą m.in. rozwiązania informatyczne i mechanizmy stosowane w procesach zdalnego nauczania, a także e-learning oraz blended learning w organizacji i jej otoczeniu – opisuje Marlena Plebańska, trener projektu Akademia PARP.

Szkolenia dofinansowane są nawet w 100 procentach ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Tak wysokie wsparcie dotyczy kursów realizowanych w trybie stacjonarnym, przeznaczonych dla firm z sektora MŚP w ramach pomocy de minimis.

Akademia PARP oferuje również zestaw darmowych szkoleń e-learningowych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które są udostępnione na stronie projektu: ekspert-elearningu.akademiaparp.gov.pl. Dzięki temu pracownicy tych firm mają możliwość zapoznania się z najciekawszymi zagadnieniami, które zostały poruszone w trzydziestu e-szkoleniach przedstawionych w nowoczesnej i interesującej formie.

Czytaj więcej o prowadzeniu firmy w Polsce
Dofinansowanie z PARP na tworzenie klastrów Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w 2012 roku może przyznać w sumie co najmniej 150 mln zł na tworzenie w Polsce branżowych klastrów.
Czy kurs językowy dla pracownika jest zawsze zwolniony z podatku Warunkiem skorzystania ze zwolnienia jest kształcenie się z inicjatywy pracodawcy lub za jego zgodą.
Szkolenie pozwala obniżyć podatek w firmie Atrakcyjny letni wyjazd możemy potraktować jako koszt uzyskania przychodu.
Tagi: firma, wiadomości, druki, baza wiedzy, zarządzanie, msp, czołówki, zarzadzanie
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz