Notowania

Przejdź na
e-biznes
23.09.2010 08:30

Tylko kilka dni na złożenie wniosku o dotację na e-biznes

Można dostać od 20 tys. zł. nawet do 700 tys. zł. Kolejność zgłaszania wniosków nie jest ważna, dlatego warto jeszcze próbować.

Podziel się
Dodaj komentarz

Z końcem września mija ostatecznym terminem na złożenie wniosku o unijne *dofinansowanie usług świadczonych drogą elektroniczną.*

Dofinansowaniem objęte są projekty mające na celu świadczenie usług drogą elektroniczną, w tym wytworzenie produktów cyfrowych niezbędnych do ich świadczenia.

Program jest skierowany do mikro lub małych przedsiębiorców z siedzibą w Polsce. W dniu złożenia wniosku, przedsiębiorstwo, które stara się o dofinansowanie nie może być starsze niż rok.

Wniosek o dofinansowanie projektu należy złożyć poprzez jego zarejestrowanie na stronie PARP. Podpisanie wniosku oraz złożenie załączników można zrobić zarówno w sposób tradycyjny, jak i drogą elektroniczną, jednak nie później niż 10 dni od momentu zarejestrowania wniosku. Przy podejmowaniu decyzji o udzieleniu finansowania nie będzie brana pod uwagę kolejność składania wniosków.

Wartość dofinansowania nie może być niższa niż 20 tysięcy złotych i wyższa od 700 tysięcy złotych. Maksymalna wielkość wsparcia to 70 proc. kwalifikujących się do objęcia wsparciem wydatków. Wyjątkiem są przedsiębiorcy będący osobami fizycznymi, którzy w momencie złożenia wniosku nie mają więcej niż 27 lat. W ich wypadku wielkość wsparcia może wynosić do 80 proc. wydatków.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ **PARP** zwiększa dofinansowanie dla firm ]( http://msp.money.pl/wiadomosci/zarzadzanie/artykul/parp;zwieksza;dofinansowanie;dla;firm,23,0,454423.html )
* [ Warto walczyć o pieniądze na e-gospodarkę ]( http://msp.money.pl/wiadomosci/zarzadzanie/artykul/warto;walczyc;o;pieniadze;na;e-gospodarke,144,0,657296.html )
* [ Najważniejsze informacje w twojej skrzynce e-mail! ]( http://www.money.pl/egazety/ )
Tagi: e-biznes, dotacje, innowacyjna gospodarka, wiadomości, porady, druki, baza wiedzy, zarządzanie, msp, czołówki, zarzadzanie
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz