Notowania

eurobank
16.10.2008 10:00

Wygraj swój eurobank

Rusza konkurs adresowany do osób prowadzących własne firmy i tych, którzy chcę je założyć.

Podziel się
Dodaj komentarz

Pod hasłem _ Wygraj eurobank! _ rusza konkurs adresowany do przedsiębiorczych osób, które mają pomysł jak podbić rynek finansowy.

Konkurs kierowany jest do osób powyżej 21-go roku życia, prowadzących własne firmy i tych, którzy chcą je dopiero założyć.

Zadanie konkursowe opiera się na symulacji prowadzenia placówki franczyzowej banku, w realnym, konkurencyjnym otoczeniu rynkowym.

Tak jak w przypadku prawdziwej franczyzy, symulacja rozgrywa się w warunkach rynkowych mniejszego miasta (15-25 tys. mieszkańców) i dotyczy placówki, której działanie opiera się na jasno określonych zasadach. Prowadzący ją przedsiębiorca musi liczyć się ze wszystkimi lokalnymi wyzwaniami. W ich pokonaniu pomaga mu wsparcie ze strony centrali banku - znany szyld, dostępność pełnego portfolio produktów, promocja.

Autor najlepszego biznesplanu zostanie w nagrodę właścicielem wartej kilkadziesiąt tysięcy złotych placówki franczyzowej eurobanku. Na laureatów II i III miejsca w konkursie czekają zaś granty, które pomogą im w wystartowaniu własnego bankowego biznesu.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie www.wygrajeurobank.pl.

Tagi: eurobank, wiadomości, druki, baza wiedzy, strategie, marketing i sprzedaż, zarządzanie, msp, czołówki, marketing i zarządzanie, zarzadzanie
Źródło:
Mediarun
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz