Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Złe prawo lub urzędnicy zaleźli za skórę? Zgłoś się!

0
Podziel się:

Miałeś problem z załatwieniem sprawy w urzędzie? Stałeś się ofiarą złych przepisów? Zgłoś się do Europejskiego Stowarzyszenia Małych Przedsiębiorstw.

Złe prawo lub urzędnicy zaleźli za skórę? Zgłoś się!

Miałeś problem z załatwieniem sprawy w urzędzie? Stałeś się ofiarą złych przepisów? Jeśli tak, zgłoś się do Europejskiego Stowarzyszenia Małych Przedsiębiorstw*. Twój przykład może zostać rozpropagowany wśród unijnych urzędników i przyczynić się do zwalczania barier dla przedsiębiorczości.*

Europejskie Stowarzyszenie Małych Przedsiębiorstw (w skrócie ESBA od European Small Business Alliance) jest paneuropejską organizacją reprezentującą interesy małych przedsiębiorstw w ramach współpracy z instytucjami Unii Europejskiej.

Stowarzyszenie przygotowuje wystawę oraz konferencję w Brukseli na temat administracyjnych, biurokratycznych obciążeń dla biznesu. Obecnie zbiera przykłady problemów z 27 krajów Unii.

12 czerwca wystawę otworzy komisarz Gunter Verheugen.

Jeśli zostaniesz wybrany jako polski pokrzywdzony przez system przedsiębiorca, obok twojego zdjęcia i logo firmy zostanie opisany twój problem.

| Możesz się zgłosić pisząc na adres: secretariat@esba-europe.org |
| --- |

Pisać można tylko do 31 maja.

wiadomości
gospodarka
najważniejsze
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)