Money.pl Firma Wzory dokumentów

Zintegrowane formularze

Wzór dokumentu : PIT-11, PIT-37

Stan na dzień: 20/01/2019
Kategoria dokumentu: Zintegrowane formularze
Tytuł dokumentu: PIT-11, PIT-37
Opis:

Pakiet formularzy do rozliczenia rocznego PIT za 2014 r. dla osób, które nie korzystają z ulg podatkowych i rozliczają się indywidualnie.

Formularz przeznaczony dla podatnika rozliczającego się na formularzu PIT-37, złożony z dwóch dokumentów podatkowych: PIT-11 i PIT-37.

Przepisując do formularza excelowego zawartość dokumentu PIT-11 dostarczonego podatnikowi przez pracodawcę, formularz PIT-37 wypełnia się automatycznie danymi osobowymi, dochodami, pobranymi zaliczkami i składkami na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

Po wypełnieniu wzoru PIT-11 podatnika, należy w pkt. 6, na pierwszej stronie PIT-37, zaznaczyć rodzaj indywidualnego sposobu opodatkowania, czyli kwadrat nr 1 lub 4.  

Format pliku: xlt   Formularz wykonany jest w wersji aktywnej w formacie Excel, obliczenia w pliku wykonują się automatycznie. Formularz można wypełniać na komputerze oraz zapisywać na dysku twardym.
Odpłatność: Dostęp do pliku dokumentu wymaga płatności.

Płatności za dokument

Sposób płatności:
Cena: 14,76 zł (cena zawiera 23% VAT)
SZYBKIE PŁATNOŚCI,
PRZELEW,
PŁATNOŚĆ KARTĄ
Cena: 23.37 zł (cena zawiera 23% VAT)
SMS
Usługa wysyłania formularzy płatnych świadczona jest przez firmę Signform. Totalmoney.pl sp. z o.o. jedynie pośredniczy, zamieszczając ich ogłoszenie. W razie pytań prosimy o skontaktowanie się bezpośrednio z Signform. Adres: reklamacje@signform.pl

Inne wzory dokumentów w kategorii "Zintegrowane formularze"