Trwa ładowanie...
bEDWWGkB
Notowania
Przejdź na
Tagi:
42 reakcje
27
1
14
Podziel się
Komentarze (14)
zobacz więcej komentarzy (14)
bEDWWGkN
KOMENTARZE
(14)
leonek_king
miesiąc temu
jak to po co niszczyć? Dla zasady, gdyż dzisiaj wszystko musi być zniszczone a najlepiej jak przedsiębiorca będzie na socjalu, bo wtedy będzie klaskał uszami jak "łaskawca" da mu jakiś talon na wczasy lub przydzieli darmowe obiady w stołówce. Dla tych ludzi wszyscy musimy być od nich zależni to będziemy na nich głosować a oni jak wodzowie na Kubie lub Korei Płn. będą wieczni. Dobrze, że Kaczor nie ma syna bo byłby już namaszczony na następcę.
Góral
miesiąc temu
Po co niszczyć ? Dziwne pytanie, a czemu nie zniszczyć kogoś kto całe życie pracuje,utrzymuje tysiące biurokratów,polityków,kler i pasożyty .Takich łatwo zniszczyć a szarą strefę wspomóc skoro w niej zdecydowana większość pisowców i ich wyborców aby głosowali nadal i nie trzeba było iść do więzień i mieć odebrane majątki z uwłaszczenia na majątku narodowym i korupcji.
Edi
miesiąc temu
Nie ma zgody na eksperymenty kosztem tych co pracują i wytwarzają dobro. Czy mamy płacić likwidacją "małej działalności" na podwyżki dla tych przy "korycie". 60 % podwyżki dla na " górze " to destrukcja kraju.
bEDWWGlf
Balcerek
2 miesiące temu
Ciekawe czyj dobrobyt. Pewnie tych co zarabiają po kilkanaście tys na mc: lakarzy, prawników, sędziów i innych biednych.
OLO
2 miesiące temu
Wszystko to jest ciekawe. Człowiek pracuje, zarabia i zabieraja Mu podatek dochodowy. Zostaje jakaś pensja i co z nią? człowiek idie do sklepu i płaci z opodatkowanych pieniędzy kolejne podatki, jak VAT. Przedsiębiorca też płaci podatek dochodowy, ale po odliczeniu kosztów. Człowiek kupuje samochód, albo dom z opodatkowanych pieniędzy i znowu płaci podatek od wzbogacenia, podatek za podatkiem.