Money.plFirmaGrupa pl.soc.prawo

Warszawa/Praca Stala/Programista/Starszy Programista .NET ref. 2/ITPC

poprzedni wątek | następny wątek pl.praca.oferowana
2006-05-29 00:11 Warszawa/Praca Stala/Programista/Starszy Programista .NET ref. 2/ITPC Inter Partner Assistance
Inter Partner Assistance Polska S.A. - miedzynarodowa firma dzialajaca
na rynku ubezpieczeniowym poszukuje do biura w Warszawie osob na
stanowisko:

Programista / Starszy Programista .NET ref. 2/ITPC

Zadania:

- udzial w projektach lokalnych i miedzynarodowych
- tworzenie nowych aplikacji dla klientow wewnetrznych
- udzial w budowaniu strategii rozwoju aplikacji

Wymagania:

- biegla znajomosc programowania w MS .NET oraz PHP
- doswiadczenie w programowaniu w srodowisku MS Visual Studio
- znajomosc technologii cienkiego klienta (architektura
wielowarstwowa)
- znajomosc technologii XML, jezyka SQL
- doswiadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata
- dobra znajomosc jezyka angielskiego
- samodzielnosc, sumiennosc, pomyslowosc
- umiejetnosc pracy w zespole
- wyksztalcenie wyzsze informatyczne badz pokrewne

Dodatkowe atuty:

- komunikatywnosc
- doswiadczenie analityczne i projektowe
- zmysl analityczny
- znajomosc jezyka UML
- znajomosc technologii Web services, CVS/SourceSafe

Firma oferuje:

- prace w renomowanej korporacji miedzynarodowej
- perspektywe rozwoju zawodowego
- szkolenia wewnetrzne
- dobra atmosfere pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie aplikacji z podaniem numeru
referencyjnego w tytule maila na adres: rekrutacjaIT@ipa.com.pl

Prosimy dodac klauzule "Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych
osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa o ochronie
danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. Nr 133 pozycja 883)"

Uprzejmie informujemy, ze kontaktujemy sie tylko z wybranymi osobami.
Nadeslanych dokumentow nie odsylamy.
Wszystkim kandydatom gwarantujemy calkowita dyskrecje.
nowsze 1 starsze

Podobne dyskusje

Tytuł Autor Data

AXA/Warszawa/stala/Starszy Programista Oracle PL/SQL

Axa Assistance 2005-12-19 21:26

AXA/Warszawa/stala/Mlodszy Programista .NET C# - ref. 3/NC2

Axa Assistance 2005-12-20 23:02

AXA/Warszawa/stala/Starszy Programista Internet Front Office - ref. 1/IFO

AXA/Warszawa/stala/Mlodszy Programista Oracle PL/SQL - ref. 5/PL2

Axa Assistance 2005-12-20 23:03

AXA/Warszawa/stala/Starszy Programista .NET C# - ref. 2/NC1

Axa Assistance 2005-12-20 23:04

[Warszawa] Programista .NET - praca stala

Michal Wlodarski 2006-02-04 10:47

Warszawa / Starszy Programista .NET / stala

Praca CC 2006-11-18 14:04

Starszy Programista . Net / Warszawa / Etat

Praca CC 2007-03-17 13:03

Projektant Programista .Net/Warszawa (nr ref. NET/07/01)

Ginger Partner 2007-04-26 00:09

programista interfejsow uzytkownika c++ albo .net/praca stala/warszawa

BAKK Sp. z o.o. 2007-05-09 22:53