Money.plFirmaArchiwumArchiwum roczne
ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY NEWSLETTERArchiwum roczne

Artykuły z dnia 2006-10-20
 • Nowy limit zwolnienia VAT
  Na małych przedsiębiorców, którym nie opłaca się płacenie VAT, nie czyha tym razem doroczna "VAT-owska pułapka". Limit zwolnienia z podatku od towarów i usług będzie w 2007 roku o 500 złotych wyższy, niż w roku obecnym.
 • W przyszłym roku nie powstaną nowe firmy
  Żadne z ministerstw nie chce przyjąć obowiązków związanych z rejestracją nowych firm - przyznał premier pytany przez Money.pl.
 • 680 mln dla małych i średnich firm
  Wstępna ocena wniosku w ciągu kilkunastu dni, preferencje dla firm innowacyjnych i tworzących nowe miejsca pracy - nowy program dotacji dla MSP.
 • Zakres podmiotowy stosowania przepisów bhp
  W artykule omówiono zakres podmiotowy stosowania przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy określając strukturę podmiotów zatrudniających zobowiązanych do przestrzegania tych regulacji a także pracobiorców zobowiązanych do stosowania się do tych przepisów ochronnych.
 • Jerzy Buzek z zadowoleniem przyjmuje wniosek w sprawie EIT
  Jerzy Buzek, polski deputowany do Parlamentu Europejskiego i sprawozdawca w sprawie siódmego programu ramowego (7. PR), udzielił gorącego poparcia wnioskowi Komisji dotyczącemu utworzenia Europejskiego Instytutu Technologii (EIT). Wniosek został przedstawiony przez przewodni...