Money.plFirmaGrupa pl.soc.prawo

Warszawa / Programista PHP / Etat, umowa o prace

poprzedni wątek | następny wątek pl.praca.oferowana
2006-11-14 12:29 Warszawa / Programista PHP / Etat, umowa o prace Magdalena Daniluk
Firma nonstop studio, dzialajaca glownie na rynku warszawskim i bydgoskim,
poszukuje kandydata na stanowisko:

Programista Aplikacji Internetowych.

Wymagania:
- zaawansowana znajomosc PHP v4/5,
- doswiadczenie z MySQL,
- umiejetnosc dokumentowania aplikacji,
- odpowiedzialnosc i terminowosc,
- umiejetnosc pracy w zespole.

Zadania:
Osoba zatrudniona na opisanym stanowisku bedzie odpowiedzialna za rozwoj i
wdrazanie systemu nonstop.cms.

Oferujemy:
- prace w warszawskim biurze firmy,
- prace w mlodym zespole,
- mozliwosc udzialu w konferencjach i szkoleniach.

Forma zatrudnienia: umowa o prace.

Na CV wraz z opisem doswiadczenia zawodowego i listy motywacyjne czekamy pod
adresem e-mail: praca@nonstopstudio.com

W przypadku duzej ilosci zgloszen, zastrzegamy sobie prawo do kontaktu
jedynie z wybranymi osobami.

Magdalena Daniluk
GSM 692 242 536
nonstop studio

nowsze 1 starsze

Podobne dyskusje

Tytuł Autor Data

Warszawa / programista PHP / um. o prace

NEUTRON-IT 2006-02-04 10:04

Programista PHP / Warszawa / umowa o prace

Andrzej 2006-05-31 07:47

Warszawa / Projektant - Programista PHP (nr ref. PROG/PHP/09-2/2006) / etat

Wojciech_Jukowski 2006-09-09 09:44

Krakow /Programista PHP/umowa o prace

Rekrutacja 2006-10-04 21:09

Programista PHP / Warszawa / Umowa o prace

Magdalena Daniluk 2006-11-14 11:36

Warszawa / Programista PHP / umowa o prace

Grzegorz_Krzemień 2006-11-23 08:56

Programista PHP / Wrocław / Umowa o prace

Ciao_GmbH_Wrocław 2006-11-23 09:25

Warszawa / Projektant - Programista PHP / stala - umowa o prace

=?ISO-8859-2?Q?Wojciech_J 2007-03-01 06:46

Warszawa, Programista PHP/SQL - umowa o prace

HEXLABS 2007-03-16 21:53

HEXLABS 2007-04-01 20:42