Money.plFirmaGrupa pl.soc.prawo

Warszawa / Programista PHP / umowa o prace

poprzedni wątek | następny wątek pl.praca.oferowana
2006-11-23 08:56 Warszawa / Programista PHP / umowa o prace Grzegorz_Krzemień
isens – (www.isens.pl) – czołowa polska agencja interaktywna oferująca pełną
obsługę w zakresie mediów interaktywnych (Internet, multimedia) – poszukuje
osoby na stanowisko:

Webmaster / Programista PHP

Zakres obowiązków:

- tworzenie rozwiązań programistycznych w PHP
- tworzenie nowych serwisów bazujących na systemie CMS agencji
- aktualizacja obsługiwanych przez agencje serwisów od strony programistycznej

Wymagania:

- znajomość PHP i MySQL
- znajomość DHTML, JavaScript, CSS
- doświadczenie w pracy z programami graficznymi
- wyobraźnia i poczucie estetyki
- umiejętność pracy w zespole
- wykształcenie minimum średnie informatyczne
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- pracę w młodym, zgranym zespole
- miłą atmosferę pracy
- rozwój umiejętności
- wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

Kontakt:

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą, prześlij CV oraz opis zrealizowanych
projektów z określeniem zakresu wykonanych prac. Informacje prosimy przesłać
na email:

praca@isens.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu
rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych
Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

nowsze 1 starsze

Podobne dyskusje

Tytuł Autor Data

Poznan / Programista PHP / umowa o prace / stala

merix 2006-01-15 09:28

Warszawa / programista PHP / um. o prace

NEUTRON-IT 2006-02-04 10:04

Programista PHP / Warszawa / umowa o prace

Andrzej 2006-05-31 07:47

Krakow /Programista PHP/umowa o prace

Rekrutacja 2006-10-04 21:09

Programista PHP / Warszawa / Umowa o prace

Magdalena Daniluk 2006-11-14 11:36

Warszawa / Programista PHP / Etat, umowa o prace

Magdalena Daniluk 2006-11-14 12:29

Programista PHP / Wrocław / Umowa o prace

Ciao_GmbH_Wrocław 2006-11-23 09:25

Warszawa / Projektant - Programista PHP / stala - umowa o prace

=?ISO-8859-2?Q?Wojciech_J 2007-03-01 06:46

Warszawa, Programista PHP/SQL - umowa o prace

HEXLABS 2007-03-16 21:53

HEXLABS 2007-04-01 20:42