Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Money.plFirmaAkty prawne

Monitor Polski - rok 1946, nr 40, poz. 78

Wydany przez:Prezes Krajowej Rady Narodowej
Tytuł aktu:Uchwała Prezydium Krajowej Rady Narodowej z dnia 10 maja 1946 r. o powołaniu Generalnego Komisarza Głosowania Ludowego i jego zastępcy.
Status aktu prawnego:Uchylony
Treść aktu prawnego:  pobierz treść dokumentu
Data wydania:1946-05-10
Data wejscia w życie:1946-05-10
Data obowiązywania:1946-05-10

Publikowane akty nie są źródłem prawa. Jedyne źródło prawa na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanowią, na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. "O ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych aktów prawnych" (Dz.U. 2000 r. Nr 62, poz. 718) akty prawne ogłaszane i wydawane w Dzienniku Ustaw i Monitorze Polskim. Money.pl nie ponosi odpowiedzialności za skutki działań podjętych w oparciu o udostępnione publikacje.

Monitor Polski nr 40 z 1946 roku - pozostałe dokumenty:

  • Monitor Polski - rok 1946, nr 40, poz. 78
Prezes BCC ostro o sytuacji przedsiębiorców. "Czują się jak złoczyńcy" Prezes BCC ostro o sytuacji przedsiębiorców. "Czują się jak złoczyńcy"
- Prawo, które działa dzisiaj i które jest przygotowywane, ciągle traktuje przedsiębiorcę jako potencjalnego złoczyńcę - mówi Marek Goliszewski, prezes Business Center Club. Przekonuje, że walka z szarą strefą nie może odbijać się na uczciwych.

Polecamy produkty dla firm

PRZYDATNE LINKI

Pojechaliśmy obejrzeć "najgorszą drogę w Polsce". Mówił o niej Morawiecki Pojechaliśmy obejrzeć "najgorszą drogę w Polsce". Mówił o niej Morawiecki
Najważniejsza droga w gminie Podedwórze w woj. Lubelskim od 3 lat jest zamknięta. Podczas ostatniej konwencji PiS Mateusz Morawiecki użył jej jako przykładu, by pokazać w jakim stanie są polskie lokalne drogi i zadeklarował pomoc. Pojechaliśmy do Podedwórza z kamerą, by sprawdzić, jak faktycznie wygląda sytuacja mieszkańców.