Money.plFirmaAkty prawne

Monitor Polski - rok 1955, nr 82, poz. 980

Wydany przez:Minister Transportu Drogowego i Lotniczego
Tytuł aktu:Zarządzenie Ministra Transportu Drogowego i Lotniczego z dnia 12 sierpnia 1955 r. w sprawie składu komisji do stwierdzania wagi ładunku przyjmowanego do przewozu taborem konnym oraz do ustalenia ilości usług opłacanych w zależności od czasu wynajmu taboru konnego i trybu postępowania tych komisji.
Status aktu prawnego:Uchylony
Treść aktu prawnego:  pobierz treść dokumentu
Data wydania:1955-08-12
Data wejscia w życie:1955-09-19
Data obowiązywania:1955-09-19

Publikowane akty nie są źródłem prawa. Jedyne źródło prawa na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanowią, na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. "O ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych aktów prawnych" (Dz.U. 2000 r. Nr 62, poz. 718) akty prawne ogłaszane i wydawane w Dzienniku Ustaw i Monitorze Polskim. Money.pl nie ponosi odpowiedzialności za skutki działań podjętych w oparciu o udostępnione publikacje.

Monitor Polski nr 82 z 1955 roku - pozostałe dokumenty:

Będą kolejne ułatwienia dla firm. Emilewicz zapowiada Będą kolejne ułatwienia dla firm. Emilewicz zapowiada
Do końca kadencji przyjęte zostaną kolejne ułatwienia dla przedsiębiorców. - Będą to m. in. ustawa o prostej spółce akcyjnej, przepisy, które pomogą w zwalczaniu zatorów płatniczych oraz reforma Prawa zamówień publicznych - mówi minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz.

Polecamy produkty dla firm

PRZYDATNE LINKI

Jedno zdanie w CV. Nie wpiszesz, nie licz na to, że zadzwonią Jedno zdanie w CV. Nie wpiszesz, nie licz na to, że zadzwonią
Zgodnie z wytycznymi RODO, brak wyraźniej zgody na przetwarzanie danych osobowych może być potraktowany jako odmowa udziału w procesie rekrutacji. Zgodę trzeba więc wpisać do CV, choć jej oficjalny wzór nie istnieje.