Money.plFirmaGrupa pl.soc.prawo

Bezpieka współczesna

poprzedni wątek | następny wątek pl.soc.prawo
2015-02-05 19:38 Bezpieka współczesna Grzegorz_Niedźwiecki
Prokurator przeciągał dochodzenie/śledztwo ws fałszywych dowodów kilka miesięcy, potem udał, że dostarczył mi postanowienie o umorzeniu, a jak się upomniałem to niby przywrócił termin i dostarczył kopię z możliwością złożenia zażalenia. Zażalenie złożono z trzech artykułów, prokurator rozpatrzył z przerostem formy nad treścią dwa i przesłał do Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze. Jest ewidentny fakt tworzenia fałszywego dowodu, a Sąd diametralnie odmiennie od II K 467/07 do tego podszedł i nie uwzględnia nawet merytorycznych wniosków o przeprowadzenie ekspertyzy kryminalistycznej. Materialne wnioski ignoruje ze szkodą dla ludzi i sprawiedliwości. Fałszu materialnego nie rozpatrzył obecny już w konklawe SSR Jarosław Staszkiewicz, nie rozpatrują organy ścigania i nie wznawiają chorych wyroków. Wszyscy twierdzą, że orzeczenia są prawomocne i że Grzegorz Niedźwiecki jako oskarżony w sprawie II K 4678/07 nie skorzystał z uprawnienia zaskarżenia zapadłego w sprawie wyroku. A czym była obecna próba rewizji jak nie zaskarżeniem wyroku? Dlaczego mimo zasadności ją ignorują? Czy załączony dowód był, jest wydrukiem notatki ze strony internetowej http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/? Tylko ślepcy powiedzą, że czarne to białe. Jutro złożę wniosek o przywrócenie terminu do złożenia apelacji. Znam wynik moralistów. Kowal zawinił, a Cygana powieszą.

http://030267.salon24.pl/629981,bezpieka-wspolczesna

http://3obieg.pl /bezpieka-wspolczesna

http://socjolog61.neon24.pl/post/118742,bezpieka-wspolczesna

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/2015/02/05/bezpieka-wspolczesna/
2015-02-05 20:07 Re: Bezpieka współczesna Sonn
W dniu 2015-02-05 o 19:38, Grzegorz Niedźwiecki pisze:
> Prokurator przeciągał dochodzenie/śledztwo ws fałszywych dowodów kilka miesięcy, potem udał, że dostarczył mi postanowienie o umorzeniu, a jak się upomniałem to niby przywrócił termin i dostarczył kopię z możliwością złożenia zażalenia. Zażalenie złożono z trzech artykułów, prokurator rozpatrzył z przerostem formy nad treścią dwa i przesłał do Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze. Jest ewidentny fakt tworzenia fałszywego dowodu, a Sąd diametralnie odmiennie od II K 467/07 do tego podszedł i nie uwzględnia nawet merytorycznych wniosków o przeprowadzenie ekspertyzy kryminalistycznej. Materialne wnioski ignoruje ze szkodą dla ludzi i sprawiedliwości. Fałszu materialnego nie rozpatrzył obecny już w konklawe SSR Jarosław Staszkiewicz, nie rozpatrują organy ścigania i nie wznawiają chorych wyroków. Wszyscy twierdzą, że orzeczenia są prawomocne i że Grzegorz Niedźwiecki jako oskarżony w sprawie II K 4678/07 nie skorzystał z uprawnienia zaskarżenia zapadłego w sprawie wyroku. A czym była obec
na próba rewizji jak nie zaskarżeniem wyroku? Dlaczego mimo zasadności ją ignorują? Czy załączony dowód był, jest wydrukiem notatki ze strony internetowej http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/? Tylko ślepcy powiedzą, że czarne to białe. Jutro złożę wniosek o przywrócenie terminu do złożenia apelacji. Znam wynik moralistów. Kowal zawinił, a Cygana powieszą.
>
> http://030267.salon24.pl/629981,bezpieka-wspolczesna
>
> http://3obieg.pl/bezpieka-wspolczesna
>
> http://socjolog61.neon24.pl/post/118742,bezpieka-wspolczesna
>
> http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/2015/02/05/bezpieka-wspolczesna/
>

Idź już wreszcie stąd półgłówku nie potrafiący zrozumieć tego co czytasz

--
Sonn
2015-02-05 21:04 Re: Bezpieka współczesna Budzik
Użytkownik Grzegorz Niedźwiecki lew1@poczta.fm ...

> Prokurator przeciągał dochodzenie/śledztwo ws fałszywych

Pisz so Strasburga... albo Strasburgera spamerze...
2015-02-05 23:24 Re: Bezpieka współczesna re


Użytkownik "Budzik"

> Prokurator przeciągał dochodzenie/śledztwo ws fałszywych

Pisz so Strasburga... albo Strasburgera spamerze...
---
Na czym polega twój problem ? Czytanie grup Ci się przytrafiło i ich nie
ogarniasz ?
nowsze 1 starsze