Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Money.plFirmaWiadomościZarządzanie
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... +25 +50 151
Rodzina i praca – na co stawiają nowoczesne firmy? Rodzina i praca – na co stawiają nowoczesne firmy?
Czy w pędzącym świecie można skutecznie łączyć karierę z życiem rodzinnym? Jak dbać o firmę, by jej pracownicy odnosili sukcesy i w życiu zawodowym, i prywatnym? Czy istnieją narzędzia wspierające równowagę między pracą a rodziną? Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przekonuje, że w końcu Rodzina i praca – to się opłaca!

Polecamy produkty dla firm

PRZYDATNE LINKI

Firmy w coraz trudniejszej sytuacji. Co zrobić, by wyjść na prostą? Firmy w coraz trudniejszej sytuacji. Co zrobić, by wyjść na prostą?
Słabsza od oczekiwanej dynamika gospodarki, rosnące wyzwania rynkowe i zbyt wysokie zobowiązania powodują, że coraz większej liczbie firm trudno utrzymać stabilny rozwój. Dla sporej grupy przedsiębiorstw nadchodzi więc czas dostosowywania się do trudniejszej rzeczywistości, zmiany modelu biznesowego, uelastycznienia działania czy wręcz zmian personalnych. Trafna diagnoza problemów i podjęte w odpowiednim czasie działania pozwalają w wielu wypadkach uniknąć upadłości. Coraz więcej przedsiębiorców korzysta z postępowań restrukturyzacyjnych.