Money.plFirmaGrupa pl.soc.prawo

oferta dla inzyniera

poprzedni wątek | następny wątek pl.biznes
2007-02-25 19:09 oferta dla inzyniera Barnaba
Naszym Klientem jest polski oddział dużego, francuskiego koncernu
przemysłowego w branży maszynowej, z siedzibą w okolicach Wrocławia. W
związku z rozwojem działalności w Polsce poszukujemy kandydata na stanowisko
koordynatora ds. produkcji i montażu

Zadania: dozór techniczny montażu urządzeń, kontrola jakościowa produkcji i
montażu, nadzór nad jakością i terminowością prac podwykonawców, sprzedaż
produktów firmy na terenie Polski i Europy

Wymagania: wyższe wykształcenie techniczne, doświadczenie zawodowe, mile
widziana znajomość zagadnień elektryki i automatyki, AutoCad, bardzo dobra
znajomość języka francuskiego

Oferujemy: umowa o pracę, pełne wyposażenie stanowiska, dobre warunki
finansowe, szanse rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: pm@wroclaw.neo.pl tel. 071 729-00-95
nowsze 1 starsze

Podobne dyskusje

Tytuł Autor Data

- Zero - Kierunkowy - oferta dla grupowiczów

Bartłomiej Kuhn - Uniglob 2005-11-06 09:28

Oferta współracy dla agencji reklamowych

rafał w 2005-12-02 10:46

oferta dla sklepow i hurtowni - ciekawy odtwarzacz mp3

Kuba 2006-04-02 13:06

Oferta dla hurtowni i firm budowlanych

wymianawszystkiegoWYTNIJT 2006-11-13 21:57

OFERTA DLA FIRMY BUDOWLANEJ - budowa domow jednorodzinnych Francja

PIOTR KOTONSKI 2006-11-16 22:24

oferta pracy dla Microsoft .NET Developer

trybik 2007-01-23 19:13

[Oferta dla małych firm] Opieka nad infrastrukrurą IT

Tomasz Motyliński 2007-02-12 17:12

[Oferta] Serwis dla Polonii w Wielkiej Brytanii

Dito 2007-04-11 22:04

Oferta dla firm szkoleniowych

robeix 2007-05-05 23:43