Money.plFirmaGrupa pl.soc.prawo

Wroclaw / Asystentka zarzadu / Umowa o prace

poprzedni wątek | następny wątek pl.praca.oferowana
2006-07-14 08:33 Wroclaw / Asystentka zarzadu / Umowa o prace sibil
TACOMA POLSKA Sp.z o.o. - dynamicznie rozwijajaca sie spolka oferuje
interesujaca prace, mozliwosc rozwoju zawodowego oraz pakiet swiadczen
socjalnych. Aktualnie poszukujemy do biura we Wroclawiu osobe na stanowisko:

ASYSTENTKA ZARZADU

Opis stanowiska:
- odpowiedzialnosc za sprawne funkcjonowanie biura (korespondencja wchodzaca
i wychodzaca, biezaca obsluga sekretariatu i gosci firmy)
- wspolpraca z dzialami firmy i koordynowanie zleconych przez Zarzad zadan
- wspolpraca z firmami zewnetrznymi w zakresie obslugi biura
- prowadzenie oraz redagowanie pism
- organizowanie Management Meeting, wspolorganizowanie szkolen
- ustalanie i pilnowanie terminow spotkan, rezerwowanie hoteli, sal na
spotkania, organizowanie spotkan
- prowadzenie dokumentacji korporacyjnej spolki
- obsluga posiedzen Zarzadu

Oczekiwania:
- wyksztalcenie wyzsze
- obsluga wszystkich urzadzen biurowych na poziomie zaawansowanym
(komputer -pakiet Office, Internet, Fax, Ksero, telefon)
- umiejetnosc sprawnego organizowania i koordynacji pracy biura
- umiejetnosc efektywnego planowania wlasnego czasu pracy
- sumiennosc, odpowiedzialnosc, dynamizm w dzialaniu
- samodzielnosc oraz umiejetnosc szybkiego rozwiazywania biezacych problemow
- latwosc redagowania pism, poprawne poslugiwanie sie j. polskim
- latwosc nawiazywania kontaktow
- wysoka kultura osobista
- optymistyczne nastawienie do zycia

Forma zatrudnienia:
- umowa o prace (okres probny, potem czas nieokreslony)

Zainteresowane osoby prosimy o przesylanie do dnia 24.07.2006 CV, zdjecie
oraz list motywacyjny z zaznaczonym w tytule stanowiskiem pracy na adres:

biuro@tacoma.pl

lub

Tacoma Polska Sp. z o.o.
Kazimierza Wielkiego 27a
50-077 Wroclaw

Zastrzegany sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie nastepujacej klauzuli "wyrazam zgode na przetwarzanie
moich danych osobowych dla potrzeb niezbednych dla realizacji procesu
rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych
Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

nowsze 1 starsze

Podobne dyskusje

Tytuł Autor Data

KRAKOW / Asystentka Zarzadu

MyNetwork_Polska 2005-11-23 20:34

Warszawa/Asystentka zarzadu/Pelny etat

WSobczuk 2006-01-18 12:05

Olsztyn/Asystentka/asystent zarzadu zarzadu

rekrutacjaOSB 2006-02-17 12:03

Sekretarka - Wroclaw - umowa o prace

Kancelaria 2006-04-17 17:01

WROCLAW / Szwaczka (krawcowa) / umowa o prace

WITAL Sp. z o.o. 2006-08-30 21:34

Wroclaw / Kierowca - umowa o prace

Joanna Myslinska 2006-11-12 10:43

Umowa o prace/Asystentka/Warszawa, Konstancin

Victoria_Pharma 2006-11-14 11:22

Warszawa - ASYSTENT/ASYSTENTKA - umowa o prace / dzielo

HEXLABS 2006-11-28 09:52

[Warszawa] Asystentka prezesa - umowa o prace

Dzwigar sp. z o.o. 2007-03-01 07:33